Karaoke zábava je vhodná pro děti, dospělé i seniory. Zabaví vás doma i ve společnosti. Podívejte se, kde vše, co ke karaoke potřebujete, koupíte!

Pro fanoušky karaoke, ale i pro ty, kteří mu sice zatím nepropadli, ale hledají jak se zabavit nebo někoho obdarovat, je tady největší databáze karaoke v ČRKaraoke-zabava.cz! Skvělý projekt nabízí vše, co pro karaoke zábavu potřebujete – karaoke sady, karaoke DVD ikaraoke příslušenství. Na trhu není jiná firma, která by nabízela tolik karaoke skladeb. Dokonce máte možnost sestavit si vlastní karaoke kompilace. Ty jsou skvělé, když chystáte party s karaoke zábavou, nebo třeba když chcete někoho obdarovat. Karaoke zábava umí pobavit děti, dospělé i seniory!

Karaoke DVD na přání je nejlepší dárek!

Karaoke písně milují nejen děti, ale je to i skvělá zábava pro dospělé. Takže věnovat DVD s karaoke je rozhodně jedním z nejlepších nápadů na dárek: k narozeninám, k svátku, k různým výročím a určitě k Vánocům. Zrovna chvíle, kdy se sejde větší společnost nebo rodina je tou pravou, kdy někoho karaoke sadou obdarovat. Ještě větší radost obdarovanému uděláte, když mu sestavíte karaoke DVD na přání. I to Karaoke-zabava.cz umožňuje. Můžete tak mámu obdarovat oblíbenými skladbami ze 60. let, tatínka něčím ostřejším a sestru třeba hity Michala Davida z 80. let.

Pokud si přece jen na takto specifický výběr netroufáte, nabízí Karaoke-zabava.cz už hotové karaoke DVD. Najdete v něm například písničky Kabátu, Elánu, Karla Gota, Olympicu a mnoho dalších. Pro děti jsou připravené speciální karaoke výběry. Oblíbené jsou tematické DVD, jako jsou Hity 21. století, Královny popu, World rock a další. Ze světových interpretů patří mezi nejoblíbenější The Beatles nebo Elvis Presley. Avšak nejen pop music je obsahem karaoke mixů. K dispozici jsou kompilace Folk a country nebo Dechovka z Moravy či Dechovka z Čech. Specialitou pro Vánoce je kompilace vánočních písniček Naše Vánoce. Zde najdete tradiční vánoční písně a koledy.

Karaoke zábavu milují i děti!

Karaoke zábavu milují i děti!

Karaoke příslušenství i pro profesionály

Karaoke příslušenství pro domácí použití, ale i pro profesionální použití, je důležitou výbavou pro karaoke zábavu. Bezdrátové mikrofony, stojany na mikrofony, kabeláž či mixážní pulty pro karaoke – veškerý tento sortiment koupíte na Karaoke-zabava.cz.

Zdroj obrázků: Karaoke-zabava.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail