Kvalitní srovnávací portál Newtrevel.cz vám pomůže zorientovat se v nabídkách lyžařských zájezdů a vybrat si, kam na lyže!

Už víte, kam na lyže? Česku hrozí opět teplá zima a navíc užít si lyžování v Rakousku, ve Švýcarsku, ve Francii nebo lyžování v Itálii, poskytuje mnohem větší možnosti pro lyžařské zážitky. Vybrat si lze zajímavé nabídky lyžování na Slovensku a relaxaci i sport tak spojit s gurmánskými zážitky – vždyť kdy jste naposled jedli pravé bryndzové halušky? Nabídka zájezdů je velká, a jen málokdo z nás má čas a náladu se v ní probírat. Velkou službu proto poskytuje srovnávač lyžařských zájezdů NewTravel.cz. V nabídce nechybí ani lyžařské zájezdy do českých hor, ale ani zájezdy do teplých destinací či různé poznávací zájezdy.

Lyžování ve Francii je spojené s perfektním ubytováním a dobrými cenami. Dopřejte si lyžování ve francouzských Alpách a ubytování v hotelu Residence Domaine de L’Arselle.

Lyžování ve Francii je spojené s perfektním ubytováním a dobrými cenami. Dopřejte si lyžování ve francouzských Alpách a ubytování v hotelu Residence Domaine de L’Arselle.

Ptáte se kam na lyže? Rakouské Alpy nezklamou!

Naplánovat si dovolenou, koupit zájezd a pak zjistit, že sněhu je tak akorát na odření skluznice nových lyží, to asi není představa ideální zimní dovolené. V Rakouských Alpách se vám to nestane. Sníh je jistý a díky vzdálenosti si sem lze vyrazit třeba i jen na prodloužené víkendy. Úžasný servis hotelů, perfektní lyžařské trasy a velice dobré ceny, které už nejsou vyšší než ty u nás, musí lákat každého milovníka sjezdového lyžování i dalších lyžařských sportů. Kvalitní lyžařské tratě jsou v Rakousku samozřejmostí. Příjemný hotel s dobrým vybavením a skvělou stravou je bonus k lyžování navíc. Nabídek lyžování v Rakousku najdete na Newtravel.cz skutečně hodně!

Užijte si lyžování v rakouských Alpách v lyžařském středisku Hochkönig – Maria Alm. Nádherné ubytování poskytuje hotel Hotel Almerwirt (Landgasthof).

Užijte si lyžování v rakouských Alpách v lyžařském středisku Hochkönig – Maria Alm. Nádherné ubytování poskytuje hotel Hotel Almerwirt (Landgasthof).

Do Itálie se už dávno nejezdí jen k moři – zajeďte si tam na lyže!

Itálie je pro lyžování velice zajímavou destinací. Každý, kdo tamní střediska vyzkoušel, chválí především dobré služby a méně prošpikovaná turistická střediska. Italské Alpy zaručují dobré sněhové podmínky a pokud vám nevadí o něco větší dojezdová vzdálenost, Itálie se vám bude líbit. I díky tomu, že si budete moci užít skvělou italskou kuchyni. Objednat lze zájezdy s polopenzí, která je naprosto dostačující, nebo ubytování bez stravy a ke gurmánským zážitkům pak využít nesčetné množství restaurací v turistických střediscích.

Italské Val di Fiemme – Castello di Fiemme, lokalita Centro Vacanze Veronza, je zárukou skvělé zimní dovolené. Hotel Veronza nabízí i velký bazén nebo saunu.

Italské Val di Fiemme – Castello di Fiemme, lokalita Centro Vacanze Veronza, je zárukou skvělé zimní dovolené. Hotel Veronza nabízí i velký bazén nebo saunu.

Nostalgie k dovolené patří – já jedu rozhodně lyžovat na Slovensko!

Možná jsem vás na začátku naladil na bryndzové halušky, nebo trpíte jako já nostalgií po dětství, kdy jsme s rodiči jezdili na Slovensko lyžovat téměř pravidelně každou zimu. Mám rád Tále, kde je nenáročné lyžování i pro děti. Střediska jsou zasněžovaná, takže se nemusíte bát teplejších zim a Nízké Tatry jsou pro lyžování nádherné. Kdo ale chce, může vyrazit i do Vysokých Tater. Výhled na Gerlach je nezapomenutelný! Lyžování na Slovensku stojí za to!

Zalyžujte si letos ve Vysokých Tatrách. Hotel Hubert Vital Resort nabízí nádherné výhledy a skvělé možnosti lyžování.

Zalyžujte si letos ve Vysokých Tatrách. Hotel Hubert Vital Resort nabízí nádherné výhledy a skvělé možnosti lyžování.

Zdroj obrázků: FL, Newtravel.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail