Zapomeňte na kávu, která se čerstvou jenom tváří! Tou je pouze čerstvě upražená káva, kterou teď díky Kafe24.cz můžete mít do 24 hodin zdarma doma!

Česko má novou značku kávy. Chuťové kanálky nám teď může příjemně podráždit trochu italsky znějící název značky kávy – Alesio Café. Pražení kávových zrn probíhá v České republice a navíc díky speciální službě Kafe24.cz můžete mít tuto čerstvě upraženou kávu doma do 24 hodin. Nezáleží, jestli bydlíte v Praze, ve velkém městě, v satelitu nebo v české vesničce. Čerstvě upražená káva ale není jedinou výhodou, kterou značka Alesio Café a služba donášky čerstvě upražené kávy až do domu přináší. Alesio Café vytváří speciální kávové receptury s originální chutí. K tvorbě speciálních kávových směsí používá nejkvalitnější světové kávy z různých částí světa. Jednotlivé druhy kávy jsou však pražené samostatně a až následně míchané do směsí.

Kafe24.cz je nová služba, která vám prémiovou a současně čerstvě praženou zrnkovou kávu doveze až do domu do 24 hodin zdarma kdekoliv po České republice.

Kafe24.cz je nová služba, která vám prémiovou a současně čerstvě praženou zrnkovou kávu doveze až do domu do 24 hodin zdarma kdekoliv po České republice.

Služba Kafe24.cz dělá z pití kávy zážitek!

Denní rutiny v nás vyvolávají pocit touhy po zážitcích a i proto se čím dále tím více zajímáme o různé zážitkové firmy. Že to není nic pro vás? Jenomže zážitkem nemusí být ani let balónem, ani seskok padákem a ani návštěva lázní. Pro mne osobně je denním zážitkem právě pití dobré kávy. Každý, kdo si z něj udělá pouhou rutinu o hodně přichází. Kvalitní káva je však proto, abychom si její pití užili, základem. Proniknout do tajů různorodých chutí tohoto moku vám totiž umožní jenom dobrá káva. V obchodech najdeme mnoho značek káv, ale kdo již ochutnal chuť a zažil vůni čerstvě pražené kávy pochopí, v čem je rozdíl mezi neodolatelnou a průměrnou kávou. Kafe24.cz k nám ale zážitek z čerstvě upražené kávy umí dopravit do 24 hodin a ani nemusíte připlácet za dopravu, která je zcela zdarma.

Staňte se gurmánem přes kávu. Naučte se vychutnat si kvalitní čerstvě upraženou kávu.

Staňte se gurmánem přes kávu. Naučte se vychutnat si kvalitní čerstvě upraženou kávu.

Mnohdy postáváme u pultů přeplněných různými značkami kávy a snažíme se vybrat si kvalitu podle „zprofanovanosti“ značky kávy, podle toho, zdali jde o robustu nebo arabicu, mnohdy si myslíme, že ta nejdražší káva je ta nejlepší. Asi nebudu sama, která má za sebou po tomto výběru zklamání. Nebudu ale souhlasit s nikým, kdo mi bude tvrdit, že přece každá káva chutná stejně, to rozhodně ne! Kdo „vycvičí“ své chuťové kanálky pochopí, že dokonale vyvážená chuť kávy spočívá ve dvou základních věcech: výběrová káva je čerstvě upražená a namíchaná se směsí kávy tak, aby poskytla vyváženou a nám příjemnou chuť. Každý kdo ochutná čerstvě upraženou kávu pochopí, že žádná z těch měsíce po světě putujících a v regále stojících káv nemůže poskytnou takový zážitek, jako výběrová káva  která právě opustila pražírnu. Tehdy pochopíte, proč hledat kvalitu v kávě z domácích českých pražíren. Zrnková káva Alesio Café nám jako nová česká výběrová káva tento zážitek chce přinést. Takže proč si nedopřát také zážitek pravého labužníka?

Zkuste vyvážené chuti kávy Alesio Café. Pomocí služby Kafe24.cz s donáškou kávy zdarma si můžete objednat také degustační balení, ve kterém ochutnáte všechny druhy zrnkové kávy, které Alesio Café nabízí.

Zkuste vyvážené chuti kávy Alesio Café. Pomocí služby Kafe24.cz s donáškou kávy zdarma si můžete objednat také degustační balení, ve kterém ochutnáte všechny druhy zrnkové kávy, které Alesio Café nabízí.

Káva z Kafe24 – doprava zdarma do 24 hodin

Nechte si dovézt domů nejkvalitnější kávu zcela zdarma. Pokud si na Kafe24.cz objednáte kávu do 12 hodin, hned následující den máte svůj kávový zážitek doma. Zrnková káva je vždy produktem Alesio Café, káva je pražená v České republice a vybrat s můžete z několika směsí. Kilogram kávy je vždy rozdělen do dvou půl kilových balení, aby si vámi objednaná čerstvě upražená káva udržela déle čerstvost. Pod názvy Mañana, Intenso, Expreso, Gurmet, Festino nebo Rustikal se ukrývají vyvážené kávové směsi té nejkvalitnější kávy. Kdo se neumí rozhodnout, nebo má chuť zkoušet různé chutě kávy, může si objednat také degustační balení. To obsahuje výběr všech káv Alesio Café v menších, 100 g nebo 500 g baleních.

Zdroj obrázků: FL, Kafe24.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail