Dámské kabelky: levné do 1000 Kč, nebo drahé? Které si vybrat? I ty levné dovedou překvapit. Nemusí být z kůže, ani se chlubit proslulou značkou. A přesto udělají parádu za milion.

Málokterá z nás má na drahé kabelky prestižních značek a téměř každá si naopak ráda dopřejeme více kabelkové parády. Vždyť s jednou si dnes vystačíme jen stěží. Kabelky střídáme podle oblečení, příležitosti, ale třeba i jen podle nálady. Psaníčko nás doprovází na večírky, plesy a party. Crossbody kabelka přes víkendy a na akce ve volném čase. Kabelka do ruky je naše kamarádka třeba i do deště – ale hlavně do práce. Dámské batohy milujeme třeba tehdy, když máme plné ruce různých serepetiček našich ratolestí. No a které z kabelek máme nejraději? Kabelky levné do 1000 korun nás umí potěšit nejvíce.

Dámské kabelky: levné do 1000 Kč nemusí zklamat

Pravdou je, že mi za život prošlo rukama mnoho levných kabelek. Některé skončily na „smetišti dějin“ okamžitě. Často se nadchneme pro výhodný nákup a pak zjistíme, že jsme se netrefily do vlastního vkusu a potřeb. Nebo nás zklame kvalita kabelky. Ale jiné levné kabelky nosíme po mnoho let a snadno se vyrovnají těm drahým, luxusním nebo značkovým. I takových mám doma několik. Chce to však mít štěstí na místo, kde je pořídit.

Jestliže hledáte levnou kabelku, na které to nikdo nepozná a která s vámi zažije nejedno módní dobrodružství, mám pro vás tip. E-shop i-Moda.cz nabízí kabelky v doslova v ikonických tvarech a za ceny, díky kterým se uspokojí i největší fashion maniaci. Většinu z modelů lze zařadit mezi kabelky levné do 1000 Kč. Jsou v zajímavých až ikonických tvarech, v žádaných barvách i v oblíbených velikostech.

Jaké kabelky by nám neměly chybět?

Co je malé, to je hezké; praktické je, když je to černé

Takto lze charakterizovat kabelku, která by rozhodně neměla chybět žádné z nás. Malá černá. Kabelka, do které se pohodlně vejdou ty nejdůležitější věci, ale vlastně nic navíc. Kabelka, která nás učí myslet na priority a odměňuje nás elegancí stejnou jako „malé černé“ šaty od Coco Chanel.

Elegance do práce, na kterou nemusíte vydělávat dva měsíce

Specifickou kabelkou je kabelka do práce. Tam se nejde držet zásady „méně je více“. Potřebujeme naopak prostornou praktickou kabelku, lépe přes rameno, kam se vejde vše, co do práce potřebujete. Někdy dokonce i menší notebook nebo tablet, sem-tam nějaké papíry, určitě větší zásoba kosmetiky a všemožné hygienické potřeby.

Crossbody kabelka přes rameno jako praktický společník na celý den

Hitem jsou dnes crossbody kabelky. Nosíme je nejčastější. Jsou praktické, pohodlné, tak akorát velké a hlavně nápadité. Dovolit si u nich můžeme i nějaký ten vtípek pokud jde o design, či výstřednější barevnost. Vypadají sportovně, mladistvě a kreativně.

Kabelky do ruky jako symbol elegance

Která dámská kabelka je elegantnější, než krásky s pevnými liniemi, které nosíme v ruce? Uděláte v nich parádu především na business jednání. A jak je nosit? Určitě si je nezavěšujte na předloktí a ani přes rameno. Elegance bude ráz-naráz tatam.

Univerzální psaníčko pro každou příležitost

Nikdy nevíte, kdy se bude hodit. Objeví se pozvánka na večírek nebo do divadla. Sjednáte si poněkud luxusnější rande. Ples na poslední chvíli, svatba kamarádky i firemní večírek – to všechno jsou chvíle, pro které se hodí mít v záloze dobře vypadající univerzální psaníčko, které se bude hodit ke každému slavnostnímu outfitu. A že nejste na slavnostní příležitost oblečení pokud jde o šaty? Když je nejhůř, s lodičkami na podpatku a psaníčkem vykouzlíte slavnostní oblečení i z džínsů a bílé halenky.

Designové a kožené kabelky – chvíle, kdy se oplatí příliš nešetřit

V nabídce i-Moda nechybí ani kožené kabelky či designové kousky, kdy svůj rozpočet maximálně 1000 Kč za kabelku sice o něco překročíte. ale bude to stát za to. Stále se cena nešplhá do astronomických výšek a vedle kvality získáte do svého šatníku i unikátní design kabelky.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, iModa, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail