Těm z vás, které mají rády módu ve sportovnějším duchu, představíme jeden úžasný outfit. Kabelka PUMA, oblečení a boty v jednom!

Podzimní kolekce PUMA 2014 má ve svém sortimentu jednu nádhernou kabelku.Kabelka PUMA o které mluvím, není jen o logu značky, ale o tom, že si hraje s motivy divočiny a ty vám pomůžeme sladit do jednoho skutečně ideálního outfitu.

Kabelka PUMA – model podzim 2014

Seznamte se s ní. PUMA kabelka, která je chytrá, praktická, designově efektní… Nebudu pokračovat v superlativech: prostě vypadá dobře. Vaše kabelky se doma určitě zděsí, když domů přinesete tuto novou kolegyni. Bude totiž silnou konkurencí! Moderní přiznané zipy jsou hitem podzimy a červeno-černé provedení se zvířecími potisky dávají kabelce PUMA nepřehlédnutelný a hlavně neodolatelný vzhled.

Kabelka Puma z kolekce podzim 2014.

Kabelka Puma z kolekce podzim 2014.

PUMA kabelka a paní dokonalá!

Chcete sladit kabelku PUMA do úžasného outfitu? Buďte čistokrevná PUMA a ke kabelce nakombinujte oblečení i boty této značky. Celý outfit je spíše sportovnější, v street stylovém duchu. Takže kabelka PUMA si bude žádat obout tenisky. Rozhodně červené PUMY! A co oblečení PUMA? Do kombinace jsme vybrali skvostné černé tričko PUMA s potiskem divokých zvířat, zvířecími vzory potištěné leginy PUMA, u kterých se nemusíte bát, že budou vypadat jako tepláky, černou mikinu s pumou nebo jiný model mikiny PUMA v šedé barvě bez potisku. Ale právě tento nátělníkový střih dlouhé mikiny milujeme nejvíce!

Oblečení a boty PUMA, které bude vaše kabelka PUMA milovat!

Oblečení a boty PUMA, které bude vaše kabelka PUMA milovat!

Zdroj obrázků: kabelka PUMA 2014, oblečení PUMA 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail