Dámské kabáty Marks&Spencer nabídnou našemu dámskému podzimnímu a zimnímu šatníku nejoblíbenější střihy, nové módní trendy i úžasné barvy!

Letošní kabáty Marks&Spencer pro podzim/zima 2014/2015 nabízí tak obrovskou paletu kabátů, že by neměl být problém vybrat si ani pro vás. Či už hledáte klasický oblíbený střih univerzálního kabátu ke všemu, který vám vydrží v šatníku mnoho sezón, nebo některé z horkých trendů sezóny, což může být kabát vypadající jako župan, dekový kabát, bundokabát nazývaný také parka, nebo třeba hřejivé huňaté kožíšky – samozřejmě z humánních umělých kožešin. To vše kabáty M&S do letošní sezóny F/W 2014 bez zaváhání přináší.

Kabáty Marks&Spencer pro sezónu podzim a zima 2014/2015.

Kabáty Marks&Spencer pro sezónu podzim a zima 2014/2015.

FOTOGALERIE: Dámské kabáty Marks&Spencer podzim/zima 2014/2015

Kabáty Marks&Spencer – v hlavní roli barvy a minimalismus!

Přestože většina z nás nakupuje kabáty konzervativně a od černé jsme obvykle ochotné uhnout tak maximálně k barvě velbloudí srsti, Marks&Spencer se v této sezóně rozhodl nás trochu převychovat. Nepřehání to se střihy kabátů, ty jsou zejména u barevných modelů jednoduché až minimalistické, zato vsadil na barvy. Žádné pestré vzory, pouze unikátní jednobarevné kabáty v modré, žluté, oranžové nebo třeba fialové. Jsou to barvy kabátů, které zahřejí u srdce a dodají dobrou náladu, barvy, ve kterých si můžeme dle libosti vybírat podle toho, která z nich je naše oblíbená. Pořád jste přesvědčené, že kabát musí být černý? Kabáty Marks&Spencer vás určitě přesvědčí o opaku!

Kabáty Marks&Spencer pro sezónu podzim a zima 2014/2015 staví na minimalistických střizích a nádherným barvách.

Kabáty Marks&Spencer pro sezónu podzim a zima 2014/2015 staví na minimalistických střizích a nádherným barvách.

Kabáty M&S sledují módní trendy!

V sortimentu s kabáty M&S najdete všechny top módní kousky sezóny. Nechybí kabáty, které svým střihem připomínají župany – tzv. županové kabáty, ani kabáty, kterých střih nebo materiál je téměř k nerozeznání od deky, do které se obvykle chumláme u televize.Marks&Spencer kabáty najdete jak v klasické kolekci značky, tak ve speciálním sortimentu Best of British, který se letos v Česku prodává poprvé a který do našich šatníků přináší skutečný britský styl a kvalitu.

FOTOGALERIE: Lookbook – dámské kabáty Marks&Spencer z klasické kolekce

FOTOGALERIE: Lookbook – dámské kabáty Marks&Spencer z kolekce Best od British

Dámské kabáty M&S: černý kabát jako nevyhnutnost!

Pro ty z vás, které jsem nepřesvědčila, že podzim a zima se dají přežít  bez černého kabátu, najdu v M&S také tento módní kabát. Černé kabáty Marks&Spencer z kolekce 2014/2015 jsou tříčvrťové a najdete mezi nimi rovný kabát připomínající pánskou fazónu, ale také v pase vypasovaný černý dámský kabát princézového střihu. Zatímco ten první má elegantně kryté zapínání, s tím druhým doporučuji provést malé DIY: přešít plastové knoflíky za luxusní kovové nebo částečně připomínající šperk. Například perlový.

Černé kabáty z M&S pro sezónu podzim a zima 2014/2015.

Černé kabáty z M&S pro sezónu podzim a zima 2014/2015.

Kožichy z Marks&Spencer zvířatům neubližují!

Speciální kolekcí Marks&Spencer pro letošní podzim a zimu 2014/2015 jsou kožichy a kožešiny. Všechny jsou z moderních umělých kožešin a vypadají velice módě. K tomu samozřejmě v zimě ideálně zahřejí.

Chlupatý Lookbook – kožichy a kožíšky z Marks&Spencer

Chlupatý Lookbook – kožichy a kožíšky z Marks&Spencer

FOTOGALERIE: Kožešiny a kožichy z M&S

Zdroj obrázků: Marks&Spencer

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail