Vzdělávejte se a získávejte informace díky videorozhovorům a záznamům z konferencí od Motiv P. Sledujte Ká rozhovory a videa Motiv P Talks.

Agentura Motiv P, přední poradenská a vzdělávací společnost, známá mimo jiné i díky svým úspěšným a pravidelným konferencím pro personalisty, nabízí mezi svými službami zajímavou specialitu nazvanou Ká rozhovory. Jde o krátké videorozhovory pořízené na různých konferencích, přednáškách a veletrzích s lidmi, kteří mají co říct. Díky tomu, že Motiv P jezdí po různých zajímavých konferencích, máte teď možnost podívat se na interview s módní návrhářkou Beatou Rajskou, na rozhovor s úspěšnými blogerkami A Cup Of Style o tom, jak se dá ze svého koníčka udělat zaměstnání, vyslechnout si názory herečky Chantal Poullain nebo moderátora Rey Korantenga, nebo se dovědět zajímavosti od lidí, kteří se zúčastnili říjnového veletrhu práce Profesia. Ká rozhovory jsou k dispozici zdarma.

Agentura Motiv P jezdí po různých konferencích, veletrzích, přednáškách a akcích a dává prostor na kameru říct pár zajímavostí lidem, kteří mají co říct. Mnohé z nic dobře znáte.

Agentura Motiv P jezdí po různých konferencích, veletrzích, přednáškách a akcích a dává prostor na kameru říct pár zajímavostí lidem, kteří mají co říct. Mnohé z nic dobře znáte.

Ká rozhovory doplňují další edukativní videa Motiv P Talks

Zmíněné Ká rozhovory však nejsou jediným podobným formátem, který Motiv P nabízí. Videa Motiv P Talks totiž máte možnost zhlédnou i z různých konferencí. Zajímavé postřehy a názory prezentované na jednotlivých přednáškách najdete například na videozáznamech z mezinárodní konference Jak vést lidi k vyšší produktivitě v rovnováze, která měla podtitul Se smysluplnějším a šťastnějším životem. Mezi řečníky nechybí řada českých a zahraničních odborníků. Například Keiki Fujita představil japonské přístupy k udržitelnému leadershipu, David Heider uvedl přednášku na téma Talent programy ve firmách aneb již dnes myslete na zítřek, nebo Zdeněk Przybyla mluvil o způsobech, jak se v Continental Automotive Czech Republic rozvíjí lidé. Jen z této jedné konference najdete na stránkách Motiv P celkem 22 video přednášek. A k tomu mnoho dalších z jiných akcí a konferencí.

Projekt agentury Motiv P Talks podporuje sdílení informací a vzdělávání. Firma natáčím desítky zajímavých konferencí ročně a takto získané informace pak zdarma šíří dál.

Projekt agentury Motiv P Talks podporuje sdílení informací a vzdělávání. Firma natáčím desítky zajímavých konferencí ročně a takto získané informace pak zdarma šíří dál.

Mezi videi nechybí ani ty z oblíbených akcí Motiv P – Business Brunch. Právě zde najdete i záznamy přednášek Františka Hroníka, který je nejen jejich organizátorem, ale i majitelem agentury Motiv P. Pan Hroník je specialistou na kognitivně behaviorální psychologii, kterou úspěšně aplikuje na podnikatelské prostředí a radí celé plejádě českých a slovenských personalistů i manažerům firem. Patří mezi nejvlivnější osobnosti na poli psychologie práce u nás.

Zdroj obrázků: Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail