Móda Just Cavalli Pre Fall 2015 přináší velký zvrat v tvorbě návrháře – místo tradičních zvířecích motivů jsou výletem do botanické zahrady.

Nemusíte se bát, že všechny ty úžasné „zvěrstva“ z Cavalliho kolekce zmizely úplně. Ale – kolekce Just Cavalli Pre-Fall 2015 tentokrát fandí také botanice. Cavalliho zvířecí potisky, hadí kůže nebo leopardí vzory, tentokrát doplnily například černé moruše. Celkově je Cavallim zvířena protentokrát zneužívaná méně. I když bez imitace hadích vzorů by to přece žádný Just Cavalli nebyl. Takže nechybí. A dokonce se dal tentokrát Cavalli na hru s genetikou: co byste řekli na to, zkřížit tradiční módní kohoutí stopu s hadím potiskem? I do toho se móda Just Cavalli v Pre-Fall kolekci 2015 pustila.

Just Cavalli Pre-Fall 2015 – ovocný koktejl z mixéru, genetické mutace a moderní vintage bez molů.

Just Cavalli Pre-Fall 2015 – ovocný koktejl z mixéru, genetické mutace a moderní vintage bez molů.

Móda Just Cavalli Pre-Fall 2015

Zatímco Cavalli zůstává u luxusní střídmé barevnosti a také u tradičních střihů, jako obvykle vše vsadil na vzory a jejich míchání. Cítíte závan gotiky, ale žádný vintage dojem z kolekce Just Cavalli Pre Fall 2015 nečekejte. Cavalli vintage zbavil molů. Ze vzorů sice dýchá historie, ale Cavalli z ní „šije“ módní novinky. Móda Just Cavalli Pre-Fall 2015 je také o kombinaci materiálů. Viskóza s kůží, kůže s pleteninou – dokonalé outfity z podzimní kolekce 2015 mají pestré složení materiálů.

FOTOGALERIE: Just Cavalli – Pre-Fall 2015

Svobodomyslnost a mladistvost s nádechem 70. let – to je výrazný módní trend pro rok 2015. Stejný štítek nese i Cavalliho kolekce. Opět ale bez vulgárního retro naznačování. Just Cavalli Pre-Fall 2015 přináší své vlastní moderní sedmdesátky.

Móda Just Cavalli Pre-Fall 2015 dýchá módou 70. let. I když spíše kýchá – je jí tam decentně jako kapénkové nákazy.

Móda Just Cavalli Pre-Fall 2015 dýchá módou 70. let. I když spíše kýchá – je jí tam decentně jako kapénkové nákazy.

Monochormatická barevnost není pro Cavalliho netypická. I tentokrát se drží zásady, že méně je více. Hodně sází na černou a černobílé vzory ve kterých však kapka modré nic nezkazí. Naopak. V barevnějších outfitech kombinuje Cavalli hit roku 2015 – růžovou a žlutou. Tento trend se dokonce probojoval i do účesů, takže bát se pustit ji do šatníku skutečně nemusíte. Podzimní móda 2015 Roberta Cavalliho vsadila také na patchwork. což je podle mne jediný vintage nádech celé fashion předpodzimní kolekce Pre-Fall 2015. A tolik úletu do minulosti přežije každý.

Kapka modré, růžová se žlutou a patchwork – to je koření nové kolekce Just Cavalli Pre-Fall 2015.

Kapka modré, růžová se žlutou a patchwork – to je koření nové kolekce Just Cavalli Pre-Fall 2015.

Večerní móda Roberta Cavalliho nás v podzimní kolekci 2015 pořád hýčká dámským smokingem. Cavali dámský smoking doplňuje zlatými doplňky, což ale dělá i u dalších svých modelů.

Dámský smoking podle Just Cavalli – modely jsou z kolekce Pre-Fall 2015.

Dámský smoking podle Just Cavalli – modely jsou z kolekce Pre-Fall 2015.

Zdroj obrázků: Just Cavalli Pre-Fall 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail