Hledáte e-shop s vybavení pro amatérské i profesionální jezdce na koni? Zkuste Kalenda-kone.cz!
Hledáte e-shop s vybavení pro amatérské i profesionální jezdce na koni? Zkuste Kalenda-kone.cz!

Jezdecké potřeby Kalenda – máme pro vás recenzi e-shopu!

Milujete koně a hledáte e-shop s jezdeckými potřebami pro jezdce i pro koně? Máme pro vás recenzi e-shopu Kalenda-kone.cz.

Láska ke koňům a jezdeckému sportu je spojená s nutností pořídit si pro tuto aktivitu vhodné jezdecké potřeby. Stále hledáte ten nejlepšíe-shop s jezdeckým vybavením? Usnadním vám to. Já sama jsem milovníkem rekreačního ježdění a proto vám z vlastní zkušenosti mohu nabídnou recenzi e-shopu, který opakovaně využívám. Kalenda-kone.cz je totiž místo, kde vám umí poradit a kde najdete vše, co potřebujete pro jezdce, koně či stáj. A nechybí samozřejmě ani nabídka krmiva pro koně.

Jezdecká móda musí být funkční a současně stylová

Jezdecké boty pro parkur, drezúru, skákání i westernové ježdění

K základním jezdeckým potřebám patří oblečení a obuv pro jezdce. Klasická jezdecká obuv, to jsou vysoké jezdecké boty, ale mohou to být také nízká jezdecká pérka. Kvalitní jezdecké boty jsou investicí a je proto nutné nakupovat tam, kde problematice rozumí. Já jsem své jezdecké boty kupovala právě u Kalendy a nemůžu si vynachválit. Pro mne jsou naprostým základem vybavení. Vybrala jsem si kvalitní vysoké jezdecké boty Ravenna Sergio Graso vyrobené z telecí kůže. Díky zipu se snadno nazouvají a mají kvalitní Vibram podrážku. Možná že jsou pro mé rekreační ježdění až příliš vysokou třídou, ale jejich nákup rozhodně nelituji. V e-shopu Kalenda-kone.cz najdete i levnější alternativy jezdeckých bot a kvalita vás ani při tomto výběru nezklame.

Vysoké jezdecké boty a nízká jezdecká pírka – kalenda-kone.cz
Vysoké jezdecké boty a nízká jezdecká pírka – kalenda-kone.cz

Pro milovníky westernového ježdění nechybí v nabídce Kalenda-kone.cz ani westernové boty a to jak dámské, tak pánské. K dispozici jsou vyšší i nízké modely, vždy vyrobeny z kvalitní kůže a ve stylovém westernovém designu. Specialitou je možnost pořídit i westernové dětské boty. Takže jezdit nebo se alespoň stylově obléct může skutečně celá rodina.

Westernová obuv – kalenda-kone.cz.
Westernová obuv – kalenda-kone.cz.

Jezdecké oblečení od A do Z

Základem jezdeckého oblečení jsou jezdecké kalhoty – tedy správně, jezdecké rajtky. Rajtky pro ženy, pro muže i pro děti – a to v mnoha zajímavých designech a samozřejmě v kvalitním funkčním provedení, to vše opět v Kalenda-kone.cz nechybí. Klasické rajtky by měly být praktické. Ideální je, když je kůže nahrazena imitací a máte pak doma možnost rajtky snadno na nízké teplotě vyprat. Většina modelů na Kalenda-kone.cz se hodí k celoročnímu použití, což šetří peněženku. Dobré je pak rajtky kombinovat s vhodným letním nebo naopak zimním funkčním spodním prádlem. Samostatnou kategorií mezi rajtkami jsou kalhotové rajtky nazývané panthalony. Ty mají dlouhou rovnou nohavici a nemusí se u nich v případě nízkých jezdeckých bot nosit minichampsy, což jsou návleky na lýtka, které nahrazují vysoké jezdecké boty.

Klasické jezdecké rajtky a panthalony – kalenda-kone.cz.
Klasické jezdecké rajtky a panthalony – kalenda-kone.cz.

V e-shopu Kalenda-kone.cz najdete kolekce jezdecké módy od mnoha oblíbených a kvalitních značek. Mimo jezdeckých kalhot v sortimentu nechybí jezdecká trička, košile, vesty, mikiny, bundy a kabáty, jezdecká saka a fraky, doplňky jako rukavice, čepice, podkolenky anebo spodního prádlo vhodné pro jezdce.

Bez přilby na koně nelez!

Nepostradatelnou výbavou jezdce je jezdecká přilba a také bezpečností vesty pro jezdce. Pro jezdecký sport má jezdecká přilba samozřejmě ten správný design a skutečně si na koni s přilbou ke kolu nevystačíte! Kalenda-kone.cz nabízí přilby v několika cenových hladinách a v nabídce jsou také designově pestřejší dětské jezdecké přilby.

Jezdecké přilby – kalenda-kone.cz.
Jezdecké přilby – kalenda-kone.cz.

Pro lepší ochranu si do své jezdecké výpravy můžete přidat páteřní chránič, bezpečnostní vestu, ale také reflexní prvky, jež se umísťují na tělo koně.

Kvalitní sedlo oceníte vy i váš kůň

V kategorii e-shopu Kalenda-kone.cz Kůň najdete mezi potřebami pro koně také sedla, podsedlové dečky nebo doplňky k sedlům. Vybrat si správné sedlo může být věda a proto určitě využijte ochotu odborníků z e-shopu, kteří sedlům dokonale rozumí. Sedla se liší především z hlediska jejich použití a jelikož jde vždy o větší investici, je třeba vybírat skutečně dobře. Sortiment koňských sedel na Kalenda-kone.cz je ale skutečně široký, takže žádné náročné shánění vás nečeká. Vše co potřebujete zde také nakoupíte!

Jezdecká sedla – kalenda-kone.cz.
Jezdecká sedla – kalenda-kone.cz.

Na jezdecké potřeby jsem se koukla z pohledu rekreačního jezdce-amatéra. Avšak e-shop Kalenda-kone.cz uspokojí i skutečné profesionály. A to nejen pokud jde o vybavení pro jezdce či koně. V e-shopu pořídíte veškeré vybavení pro stáj včetně steliva i krmiva.

♥ TIP: Veškeré jezdecké potřeby koupíte na www.kalenda-kone.cz >>

Zdroj obrázků: FL, e-shop Kalenda-kone.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail