Jezdecký sport je úzce spojen i se stylem. Není se proč stydět, že se netěšíme jenom na koníky, ale i na to, jak se pro jízdu vyparádíme. Navíc jezdecká móda má více rovin. Nejde jen o estetiku, ale též o funkčnost a bezpečí nás i koně. Stylové jezdecké oblečení z Equestrians je teď výrazně levnější. Máte tak příležitost obléct se a vybavit jako profíci a užívat si ježdění skutečně naplno.

Jezdecký eshop Equestrais je obchod s prémiovým jezdeckým oblečením. Nabízí kompletní vybavení pro jezdce i koně. Je místem, kde nakupují profesionální jezdci, majitelé koní, ale i amatéři, pro které se stala jízda na koni skvělým způsobem trávení volného času. Sortiment e-shopu tvoří i značková jezdecká móda.

Jak se správně vybírá jezdecká móda?

Equestrians se snaží vychovávat jezdce a vysvětlovat, že kvalitní jezdecké oblečení a vybavení pro jezdecký sport není jen o vzhledu, ale i o zdraví a bezpečnosti pro jezdce i koně. Jde současně o funkční sportovní oblečení přizpůsobeno přesně pro potřeby jezdeckého sportu. Pro začínající jezdce Equestrians provozuje webové stránky Jezdimnakoni.cz, kde mimo jiné radí, jak vybrat jezdecké oblečení.

♥ TIP

Plošná sleva 20 % a doprava zdarma

Equestrains od 30. března 2020 v rámci nouzového stavu nabízí stálým i novým zákazníkům plošnou slevu na veškeré vybavení pro jezdce a koně, s výjimkou krmiv a kosmetiky. Se slevou je rovněž pánská i dámská jezdecká móda.

Při nákupu v e-shopu je v rámci akce doprava zdarma.

Čím více koní člověk vlastní a čím aktivněji jezdí, tím více nakupuje v Equestrians

To je závěr ze zajímavého výzkumu provedeného mezi profesionálními i amatérskými jezdci, mezi majiteli koní i lidmi, kteří jezdí pouze rekreačně na půjčených koních. Čím více zkušeností s jezdectvím a koňmi získáváme, tím více si uvědomuje důležitost perfektního vybavení, včetně kvalit, jenž nám nabízí ta správná jezdecká móda.

V Equestrians jsou aktuálně v nabídce již nové jarní a letní kolekce jezdecké módy, a i na ty se speciální plošná 20% sleva vztahuje. Vybrat si máte možnost například jezdecké oblečení a vybavení z kolekce jaro/léto 2020 Cavalleria Toscana. V kolekci jaro/léto 2020 PS OF SWEDEN zas najdete stylové podsedlové dečky pro koně i bandáže ve stejných barvách. Eshop Equestrians funguje naplno i v nouzovém stavu. Takže nakupovat máte možnost zcela bez omezení.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail