Jednorázové nádobí z plastu, papíru nebo ze dřeva může mít skvělý design za který se nebudete stydět ani na luxusní party.

Miluji garden party, ale i večírky či rodinné sešlosti. Co ale nemiluji, jsou neustále hromady umazaného nádobí. Je jedno, že máte myčku, když pak pro úklid potřebujete tři až čtyři mycí cykly. Je jedno, že máte pro tyto případy čtyři zdvojené jídelní servisy a čtyři sady příborů – ani to nemusí stačit a navíc, ne každý je takto na větší počet lidí připraven. Já osobně jsem již dávno přešla na jednorázové nádobí. Že je to neekologické? Nesmysl! Rozhodně ne více, než mytí nádobí saponáty nebo přípravky do myčky na nádobí. A rozhodně ne více, než spotřebovávání pitné vody na mytí nádobí. Chvíli mi trvalo, než jsem se k jednorázovému nádobí odhodlala. Stolování je totiž moje vášeň a zastávám názor, že 70 % toho, jak nám chutná je o tom, jak jsme si to naservírovali. Dá se tedy koupit hezké jednorázové designové nádobí? Jednorázové talíře a talířky, misky, tácky, skleničky a příbory? Dá – a je stylovější, než si vůbec dokážete představit.

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Jednorázové designové nádobí

Nemusíte chystat party, křtiny, zásnuby ani svatbu. Jednorázové nádobí se hodí i do běžné domácnosti. Grilujete na zahradě? K čemu přenášet keramické talíře či skleničky a riskovat, že se rozbijí? U nás doma se už léta na grilovačku používá jednorázové nádobí z papíru a to včetně pohárů.

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Jednorázové nádobí se ale hodí i klasicky v kuchyni. Milujte puding nebo panna cottu? Vyrábíte si domácí jogurty nebo mixujete celé rodinně cereální svačinky? K tomu všemu se hodí kelímky na dezerty z krásného průhledného recyklovatelného plastu nebo krabičky s víčky.

No a kdo se dal na co i jen drobné podnikání v cateringu či pohostinství, ten rozhodně váhat nemusí. Jednorázové nádobí z plastu, jednorázové nádobí ze dřeva i jednorázové nádobí z papíru je ideální na většinu příležitostí. Když navíc zvolíte jednorázové designové nádobí, pomůže vám to odlišit se od konkurence.

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Jednorázové nádobí může být skutečně stylové. (Nádobí na obrázku zakoupíte e-shopu Catershop.cz.)

Zapomeňte na vše, co jste doposud věděli o jednorázovém nádobí

Tato úžasná věta nevyšla z mých úst a není ani z mé hlavy. Chlubí se jí firma Catershop.cz, která nabízí skutečně jedinečné jednorázové nádobí. Hodí se pro domácí a zahradní party, svatby, narozeniny, využijete jej pro firemní akce, teambuildingy a jakékoliv oslavy nebo večírky. Nádobí v nabídce je z plastu, papíru, dřeva nebo z hliníkové fólie. Od nabídky jiného jednorázového nádobí se nabídka Cater.cz liší zejména designem svých produktů. V tomto nádobí se nebudete stydět servírovat ani když je z plastu. Pokud ale přece jen trváte na přírodním materiálu, servírujte například na dřevě. Bambusové jednorázové nádobí nebo designové nádobí ze dřeva se hodí pro předkrmy, hlavní chod, saláty i dezerty. Vše stylově doplňte dřevěnými napichovátky a dalším bambusovým náčiním.

Jednorázové designové nádobí ze dřeva z Catershop.cz.

Jednorázové designové nádobí ze dřeva z Catershop.cz.

Skvělou vychytávkou jsou Cater talíře. Je to to pravé pro grilování. Jednorázové plastové talíře obsahují část na hlavní jídlo, boční misky pro omáčky a vylamovací příbor. Vše lze mít vždy nachystáno doma po ruce a už nikdy nemusíte po grilování odnášet domů haldy umazaných talířů a příborů.

Multifunkční jednorázové plastové talíře z Catershop.cz.

Multifunkční jednorázové plastové talíře z Catershop.cz.

Jenomže to jsem pořád ještě nezmínila skutečně designové skvosty mezi jednorázový nádobím. Elegantní hrnky na espresso, kelímky na champagne na elegantní nožce, designové talíře, elegantní čiré plastové misky nebo metalizovaný příbor. Na dokonalé servírování lze použít dřevěné kornouty se stojanem, průhlednou plastovou vaničku, nebo efektní papírovou kapsu s novinovým potiskem. Vše se dá nakoupit i v menších setech. Já osobně nakupuji vždy více najednou, aby mi jednorázové nádobí vydrželo zhruba celý rok.

Jednorázové designové nádobí z Catershop.cz.

Jednorázové designové nádobí z Catershop.cz.

Pro kuchařky speciální košíčky na pečení

Pro různé dortíky, muffiny, ale i slané pamlsky najdete v nabídce Catershop.cz papírové košíčky na pečení. Mají různé tvary – hranaté i kuželovité. Jsou vyrobeny z papíru v bio kvalitě, jsou kompostovatelné a dá se v nich péct a současně servírovat.

Zdroj obrázků: Catershop.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail