Lindex a Jean Paul Gaultier představí v říjnu společnou módní kolekci. Dostane se do butiků Lindex a Gaultierův luxus dostane „příznivější“ cenovky!

Muž, který pro Madonu vytvořil slavnou špičatou podprsenku, kterému po molu pobíhají tlusté a „ přezrálé“ modelky, či dokonce muži v ženských šatech nebo androgynní týpci typu Andej Pejic, teď zaklepe na dveře šatníků obyčejných smrtelníků. Radost z Gaultierovi módy nám totiž dopřeje Lindex. Ke svým šedesátinám existence značky nám dá dárek – možná poprvé a naposled nám do skříně vleze mistr extravagance a módní mág Jean Paul Gaultier. Jako kolekce Jean Paul Gaultier for Lindex.

Jean Paul Gaultier for Lindex: Gaultier vytvoří pro Lindex módní kolekci. Prodávat se začne na 8. října 2014.

Jean Paul Gaultier for Lindex: Gaultier vytvoří pro Lindex módní kolekci. Prodávat se začne na 8. října 2014.

Na novou kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex už zas tak dlouho čekat nebudeme. Už 8. října 2014 se Gaultierova kolekce dostane na pulty Lindexu. Z předchozích spoluprací Lindex s módními návrháři je více než pravděpodobné, že se kolekce dostane do více obchodů, než tomu bývá u kolekcí H&M, které také dělá spolupráce se známými módními designéry. Lindex má navíc e-shop, takže pravděpodobně koupíme kolekci Jean Paul Gaultier for Lindex i online.

Gaultier for Lindex: Jean Paul Gaultier pózuje ve svém studiu při přípravě kolekce pro Lindex.

Gaultier for Lindex: Jean Paul Gaultier pózuje ve svém studiu při přípravě kolekce pro Lindex.

Jean Paul Gaultier pro Lindex vytvoří nejen dámskou kolekci, ale také kolekci módních doplňků, spodní prádlo a rovněž kolekci dětské módy. Vytvořit se spolupracujícím návrhářem také dětskou kolekci je pro Lindex již tradice. Stejně tak jako to, že 10 % výtěžku z prodeje pomůže při výzkumu rakoviny prsu.

FOTOGALERIE: Podívejte se na tvorbu Jean Paul Gaultier z několika posledních kolekcí

Gaultier x Lindex – co bude výsledkem?

Na své poslední Haute Couture přehlídce představil Gaultier obleční inspirované upíry. Co tedy od něj čekat? Kolekce spodního prádla od Gaultiera pro Lindex bude nejspíš velice sexy. S oblíbenými špičatými podprsenkami se často vrací, ale spíše můžeme podobný prvek čekat na šatech v dámské kolekci, než ve spodním prádle. Prádlo ale bude určitě provokativní a sexy. A co dámská kolekce oblečení Gaultier pro Lindex? Podle mne nemohou chybět Gaultierem tak oblíbené modrobílé pruhy, Námořnické pruhy jsou jeho charakteristikou a divila bych se, kdyby v kolekci chyběly. Pokud jde o barevnost, řekla bych že vsadí hodně na černou. Docela ráda se nechám překvapit.

Junior Gaultier pro Lindex

Jak vypadá podzimní Gaultierova kolekce pro děti, kterou dělá pod značkou Junior Gaultier, už víme. Nakolik se bude lišit Junior Gaultier kolekce pro Lindex to se ještě uvidí. Rozhodně však pro Gaultiera není dětská móda polem neoraným. Naopak. Patří mezi návrháře, kteří dvakrát v roce vydávají také úspěšné módní kolekce pro děti.

Módní kolekce pro děti Junior Gaultier podzim/zima 2014/15

Módní kolekce pro děti Junior Gaultier podzim/zima 2014/15

FOTOGALERIE: Lookbook Junior Gaultier – fall/winter 2014/15

Zdroj obrázků: Lindex, kolekce Jean Paul Gaultier – Style.com, Melijoe.com

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail