Oslava šedesátin značky Lindex a také s tím spojená oslava úžasné kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex byla spojená také s módní přehlídkou. Podívejte se.

Módní přehlídka jako velkolepá party – tak oslavil Lindex své šedesáti. A jelikož je součástí oslav také uvedení exkluzivní kolekce s módním designérem J. P. Gaultierem, nechyběly na přehlídce ani modely Jean Paul Gaultier pro Lindex. Oslava a módní přehlídka se konala v švédském Göteborgu. 1600 hostů je rozhodně důkazem o tom, že nešlo o žádnou lokální přehlídku. Kromě Lindex kolekce pro podzim/zima 2014/2015, kde se představila dámská kolekce, kolekce pro děti, spodní prádlo a také LXM – Lindex Man kolekce. Nechyběly ani mo dely, které pro Lindex navrhl Jean Paul Gaultier. A právě Gaultier, spolu s modelkou Karen Elson, která je tváří kampaně Gaultier pro Lindex, byly největšími hvězdami celé show. Show, na které se představili umělci, jakými jsou Agnes, Sophie Ellis-Bextor, Jenny Wilson a Britta Person. Gaultier nikdy nenudí! Nenudil na přehlídce k 60. výročí založení značky Lindex, nenudil na své poslední RTW módní přehlídce, kde se loučil s „levnější“ módou, aby se dál věnoval již pouze Haute Couture módě a nenudí ani jeho samotná kolekce pro Lindex. Podívejte se na módní přehlídku Lindex k 60. výročí a pak si nezapomeňte prohlédnou modely z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex. V článcích v našem speciálu o této kolekci najdete vše a další zajímavosti pro vás chystáme!

Modely z kolekce Jean Paul Gaultier x Lindex na velkolepé módní přehlídce.

Modely z kolekce Jean Paul Gaultier x Lindex na velkolepé módní přehlídce.

FOTOGALERIE: Módní přehlídka: Kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex

Zdroj obrázků a videa: Lindex

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail