Turbulentní doba mnohé z nás dostala do dříve neočekávaných pozic. Možná právě teď cítíme potřebu změny, nebo nás k ní nutí naše aktuální životní situace. Rozšířit si vzdělání kvalitní rekvalifikací přináší nové pracovní možnosti, je výhledem pro změnu našeho kariérního směřování, ale třeba i pomocí při podnikání. Pojďte se rekvalifikovat. Aktuálně se máte možnost přihlásit na rekvalifikační kurz Mzdového účetnictví Praha se základy personalistiky a využitím PC.

Právě teď je vhodná doba na změnu, nebo na získání dalších dovedností a znalostí

Umět více, orientovat se v další problematice, znamená mít silnější pozici na trhu práce, být schopen rychle reagovat na změny, získat nové možnosti přivýdělku, ale třeba i ušetřit při zahájení vlastního podnikání. Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví Praha – to je kurz pro začátečníky s certifikátem, který můžete absolvovat i zdarma přes Úřad práce ČR. Kurz již má vypsán termín. Konat se bude od 11. září do 13. listopadu 2021. O tuto rekvalifikaci je velký zájem a je proto dobré se na ni přihlásit co nejdříve.

Pro koho je rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví Praha určen?

Tento kurz je vhodný pro začátečníky, kteří by rádi získali znalosti a dovednosti v oblasti mzdového účetnictví, ale taktéž základy personalistiky s využitím PC. Možná jste se již touto problematikou zabývali, avšak ztratili jste kontakt s oborem a rádi byste si znalosti oživili, včetně všech nových právních norem. I v tomto případě je rekvalifikační kurz pro vás ideálním. Můžete být třeba po rodičovské dovolené, nebo delší působnosti v jiném oboru, který dnes již není tak perspektivní. Ale i začínající podnikatelé, kteří si zpočátku budou řešit mzdové a personální záležitosti svépomocí, tento rekvalifikační kurz rozhodně ocení.

Rekvalifikační kurzy s prestiží a po celé republice

Rekvalifikační kurz Mzdové účetnictví Praha je jedním ze série kurzů tohoto zaměření, které se konají v mnoha městech po České republice. Pokud vám tedy nevyhovuje Praha, rozhodně se podívejte na termín kurzu ve vašem městě. Po absolvování kurzu získáte osvědčení o rekvalifikaci s akreditačním číslem vydaným MŠMT ČR s celostátní platností. Cena kurzu je 10 990 Kč, včetně kompletních materiálů a e-learnigové nadstavby. Kurz je možné absolvovat i zdarma, a to v případě, že jste na Úřadu práce ČR evidování jako nezaměstnaní, nebo jako tzv. zájemce zaměstnání (tedy člověk, který je zaměstnán, ale žádá úřad o pomoc s nalezením jiného zaměstnání).

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail