Využijte aktivně léto, nebo si naplánujte angličtinu třeba od září. Jazykové kurzy Praha, přímo na Václavském náměstí, nabízí Institut jazykového vzdělávání.

Institut jazykového vzdělávání nenabízí jenom výuku angličtiny, ale celkově až 20 jazyků. O angličtinu je samozřejmě zájem největší. V institutu aktuálně probíhají letní jazykové kurzy angličtiny. Pořád máte možnost vybírat ze sedmi termínů. Další tři termíny jsou vypsány na letní intenzivní jazykové kurzy. Jejich počet se však neustále podle zájmu klientů mění. Mimo to nabízí IJV pomaturitní studium angličtiny, kurzy obecné angličtiny, konverzaci v angličtině, angličtinu pro právníky i angličtinu pro lékaře. Využít lze i individuální kurzy angličtiny, kdy máte lektora jenom pro sebe, nebo kurzy na míru, když je potřebujete trochu jinak.

Jazykové kurzy Praha: to jsou kurzy Institutu jazykového vzdělávání na pražském Václavském náměstí v Paláci Lucerna.

Jazykové kurzy Praha: to jsou kurzy Institutu jazykového vzdělávání na pražském Václavském náměstí v Paláci Lucerna.

Výhoda pro pražany – perfektní dostupnost

Jazyková škola IJV sídlí na pražském Václavském náměstí v Paláci Lucerna. Mimo kvality výuky právě místo jazykové školy studenti oceňují nejvíce. Samozřejmě v případě kurzů na míru nebo individuální výuky lze domluvit, že bude lektor angličtiny, či jiného zvoleného jazyka, dojíždět přímo za vámi.

Jazykové kurzy Praha s mnoha benefity

Obrovské množství jazykových kurzů poskytuje výhodu, že vždy snadno najdete kurz, který právě začíná, a který odpovídá vaší úrovni znalosti jazyka. A nejen to. IJV poskytuje benefity k výuce. Pokud se například přihlásíte na pomaturitní studium a do 31. 8. vás přijmou na vysokou školu, je vám vráceno kurzovné. Nebo pokud po absolvování kurzu nezískáte mezinárodní certifikát, opět je vám vráceno kurzovné/školné v plné výši.

Velkou výhodou jsou i poměrně malé skupinky studentů v kurzu. Jazykové kurzy obecné angličtiny mají obvykle 4 až 6 studentů, nebo 7 až 10 studentů. Množství záleží od pokročilosti skupiny. Od ní se odvíjí i to, jestli je vyučujícím český lektor nebo rodilý mluvčí. Už dávno totiž studenti nepreferují pouze rodilé mluvčí a na mnoha úrovních výuky, kdy je třeba velice podrobně proniknout do tajů gramatiky, je český lektor pro mnohé studenty lepší.

Obecné kurzy angličtiny, intenzivní jazykové kurzy, letní kurzy angličtiny, pomaturitní vzdělávání angličtiny a mnoho jiných kurzů pořádá pražský ICV.

Obecné kurzy angličtiny, intenzivní jazykové kurzy, letní kurzy angličtiny, pomaturitní vzdělávání angličtiny a mnoho jiných kurzů pořádá pražský ICV.

Přijďte na hodiny anglické konverzace

Již máte poměrně dobré základy a klasický kurz angličtiny není nic pro vás? Nemusíte se na hodině nudit. Přijďte si zakonverovat. Jazykové kurzy Praha od IJV, to jsou výborné hodiny anglické konverzace. Témata si vybírají samotní studenti, a o to užitečnější pro ně hodiny konverzace jsou.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail