Neurazte se pánové, ale někdo vám to říct musí. Ne vždy na to jdete dobře. Podívejte se, jak ženě zaručeně zkazit orgasmus a už to nikdy nedělejte.

Myslíte si, že jste si o tom už vše přečetli, že máte každou z nás přečtenou, a že přesně víte, jak na to. A ejhle, je tady další promarněná příležitost na skvělý orgasmus. Ne o vše, co se píše, doopravdy stojíme a ne vše lze brát doslova.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Příliš dlouhou předehrou i přerušovaným vyvrcholením.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Příliš dlouhou předehrou i přerušovaným vyvrcholením.

Nekonečná předehra není nic, po čem bychom toužily

Pamatuji si ty časy, kdy všichni sexuologové mužům raději, že sex nemá mít podobu „hups na krávu a už je tele“. Muži si to rozhodně vzali k srdci, avšak možná až příliš. Předehra ano, ale umírněně. A hlavně nám neříkejte: „Počkej, nikam nespěchej.“ Větší zabiják vášně snad už být ani nemůže.

♥ TIP

Zkuste tu předehru raději zpestřit nějakou hravou formou. Co třeba použít dildo?

Orgasmus si oddalujte leda tak vlastní

Většina žen dosahuje orgasmus rozhodně pomaleji než muži. A když už se ženeme k vrcholu, rozhodně to nemáme jako muži. Přerušení v nevhodnou chvíli, dokonce několikrát po sobě, tak to vám na konci buď jenom zahrajeme divadlo s orgasmem, nebo rovnou praštíme dveřmi.

♥ TIP

Raději nám „vykouzlete“ orgasmy dva, než se snažit nám ten jeden vytoužený donekonečna oddalovat s rizikem, že se nakonec vůbec nepovede. Pomůže vám s tím vibrátor.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Hledáním bodu G i pokusy o tzv. mokrý orgasmus.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Hledáním bodu G i pokusy o tzv. mokrý orgasmus.

Neupínejte se na nesmyslné pověry, jako je „bod G“ nebo „mokrý orgasmus“

Mýty či skutečnost – vždyť je to jedno. Než se upínat na rádoby nepřekonatelné formy orgasmu, všímejte si, co vám naznačujeme. Milujeme líbání krku, uší… Každá máme své. A rády se taky hrajeme s vašim tělem.

♥ TIP

Vakuová pumpa není jen pomůcka při erektilní dysfunkci. Nechte nás se pohrát s vašim tělem třeba právě s její pomocí.

Máme rádi špetku humoru

Naprostou katastrofou je partner, který se urazí, když se při sexu něčemu zasmějeme. No a co! Nemyslíme to nijak zle. Prostě sex je radost a radost je smích. Užívat si erotiku s vtipem je zábava.

♥ TIP

Kupte nám třeba venušiny kuličky a nechte nás celý den SMS-kami vtipně referovat, jak se právě s novými kamarádkami cítíme.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Tím, že ji navlečete do erotického prádla, ve kterém se cítí nesvá.

Jak ženě zaručeně zkazit orgasmus? Tím, že ji navlečete do erotického prádla, ve kterém se cítí nesvá.

Kupujte nám erotické prádlo s rozvahou

Myslím, že mi každý partner vybral vždy jiné erotické prádlo, než jaké bych si vybrala já. Uznejte, že my samy známe svoji postavu nejlépe. Víme co nám sedne, v čem se cítíme dobře a co neodkryje naše malá tajemství.

♥ TIP

Kupujte erotické prádlo spolu s námi. Kvalitní sexshop na internetu vám to umožní. Posaďte si nás na klín a hledejte s námi to, co se líbí nám i vám současně.

Zdroj obrázků: Shutterstock, Pixabay, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail