Jak vybrat dětské oblečení jako dárek?

Vynecháme teď kojenecký věk a podíváme se na děti, které už své oblečení více vnímají. Okolí, především babičky a tetičky, jsou obeznámeny s tím, že děti mají hraček už tolik, že další nepotřebují. Plyšáci jsou již doslova zapovězeny. A tak jako dárky nosí oblečení. Které však je to, jež dítě opravdu potěší, a jak vybrat dětské oblečení správně, i pokud jde o velikost?

Věnujte dětské hrdiny, kteří letí. Jen se věkově strefte

Nejlepší je zeptat se rodičů, nebo samotného dítěte, kterým hrdinům z animáků právě holduje. Dětské oblečení s nimi pak nemůžete zklamat. Dokonce budete díky tomuto dárku tou nejúžasnější babičkou či tetičkou.

E-shop Uberusky.com nabízí přesně to oblečení pro děti, které nikdy nezklame ani jako dárek.
E-shop Uberusky.com nabízí přesně to oblečení pro děti, které nikdy nezklame ani jako dárek.

Podívejte se, jak vybrat dětské oblečení v době animované

Animáci jsou v kurzu a všechny děti si projdou obdobím, kdy jim holdují. A trvá velice dlouho. Obvykle mnohé animované seriály a filmy milují ještě v dospělosti. Začíná to Krtečkem, po dalších českých večerníčcích následuje Pepa Pig, Tlapková patrola, někdy též Požárník Sam, SpongeBob, Mimoni, Frozen, Šmoulové až po The Simpsons či Futuramu. Do toho se neustále roztomile vkrádají staří dobří známí – Mickey Mouse a Minnie jako nestárnoucí evergreeny. Skvělé licencované oblečení s animovanými hrdiny nabízí například značka Sun City a najdete jej v e-shopu Uberusky.com.

Hrdinové z animovaných filmů a seriálů nemohou zklamat. Krásné kousky pořídíte v e-shopu U Berušky.
Hrdinové z animovaných filmů a seriálů nemohou zklamat. Krásné kousky pořídíte v e-shopu U Berušky.

Kupte něco doopravdy funkční

Další způsob, jak můžete dítě už kolem třetího roku věku obdarovat vhodným oblečením, je zaměřit se na jeho zájmy a koníčky. Holčičky ocení široké točící se sukýnky a šatičky. Vezmou si je na tanečky, nebo jen tak, pro radost do školky. Kluci i holky ocení též odolné a příjemné softshell kousky, jaké vyrábí Unuo. I ty prodává e-shop Uberusky.com. Praktickými jsou ale i jiné kousky – třeba příjemně se nosící bambusové leginy, různé nákrčníky, které nahradí nenáviděné roušky, a též další oblečení. Rodiče mnohdy podceňují nutnost funkčního oblečení pro děti. Jenomže děti právě ve věku od třech do deseti let objevují svět. Vyzkoušet si musí každou louži, běh mezi kapkami deště i zavodní ježdění na sněhu bez jakéhokoliv nářadí. Nákupem takto kvalitních kousků z funkčních materiálů potěšíte též rodiče. Obvykle jde totiž o dražší nákup.

E-shop Uberusky.com prodává i nejlepší českou funkční módu pro děti.
E-shop Uberusky.com prodává i nejlepší českou funkční módu pro děti.

Jak na správné velikosti dětského oblečení?

Velkou chybou je vybrat větší oblečení s tím, že jej dítě bude mít na později. Oblečení jako dárek má být nositelné hned. Navíc se může stát, že teď bude velké, v další sezóně, za rok, zas malé. Vždy kupujte takovou velikost oblečení, která je u dítěte aktuálně nositelná, ale má něco málo navrch. I pokud dítě ještě roste, obvykle mu vydrží dvě sezóny. Mnohé věci se však dají nosit dlouhodobě. Batolecí leginy dokáže dítě nosit i tři roky. Z dlouhých legin budou sice tříčtvrťáky, ale to vůbec nevadí. Dítě z batolecího do školkového věku vyroste spíše do výšky. Naopak, postavou je obvykle subtilnější než dříve. Tedy pokud jde o dítě, které má dostatek pohybu a též zdravější stravu.

E-shop U Berušky

Hledáte-li skvělé oblečení jako dárek, sáhněte po sortimentu z e-shopu U Berušky. Pro své neteře, synovce, vnučky a vnuky, děti kamarádek a kamarádů, ale samozřejmě i pro své děti, zde máte možnost nakupovat kvalitní a velice líbivý dětský sortiment oblečení. Koupíte zde kojenecké oblečení, dětské oblečení pro kluky i dětské oblečení pro holky, ale též třeba dětskou obuv. Dětské oblečení eshop Uberusky.com nabízí v mnoha velikostech, veškeré oblečení je skladem, a tak se obratem odesílá.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem největší komunity lidí, kteří žijí s aktuálními módními trendy.

Váš e-mail