Profesionální epilace už díky Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision není jen výsadou kosmetických salonů či klinik estetické medicíny.

Kvůli krásné dokonale hladké sametové pokožce bez chloupků již nemusíte chodit do kosmetických salonů. Epilace s moderním přístrojem Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision, který je určen pro domácí použití, doporučují dokonce i odborníci z oboru laserové chirurgie. Přístroj totiž doslova nadchnul zakladatelku Washingtonského institutu dermatologické laserové chirurgie Dr. Alster. IPL epilace s novým přístrojem od Rowenta je bezbolestná a také bezpečná. S přístrojem nemusí manipulovat pouze proškolení zdravotníci, ale zvládne to každá žena doma. Ošetření v profesionálních salonech, kde se chloupky dříve výhradně odstraňovaly, vyžadovaly opakované návštěvy. Vše bylo náročné na čas i peníze. Teď vše zvládnete sama doma a už při šestém použití přístroje dojde k 83% redukci ošetřovaného ochlupení. Výsledky jsou jednoznačně viditelné a také dlouhodobé.

Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision nahrazuje profesionální laserové odstraňování ochlupení. S přístrojem to zvládnete sama doma.

Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision nahrazuje profesionální laserové odstraňování ochlupení. S přístrojem to zvládnete sama doma.

Depilace a epilace zažívají díky IPL přístroji od Rowenta doslova revoluci!

Vždy to byl můj sen – dokonale a dlouhodobě odstranit z některých partií ochlupení. K návštěvě laserového pracoviště jsem se nikdy neodhodlala. Ošetření jsou drahé a také zdlouhavé díky nutnosti opakování jednotlivých ošetření. Doma je vše snadnější. Přístroj Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision umí třísla ošetřit za pět minut, lýtka za deset minut. Po šesti opakováních je výsledek nepřehlédnutelný. O ošetření se stará Quartz (křemíková) lampa s dlouhou životností až 120 000 impulzů. Takže žádné náhradní lampy po dobu užívání přístroje nebudete potřebovat.

Dokonalá epilace je dnes standard. Doma vám s ní pomůže přístroj Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision.

Dokonalá epilace je dnes standard. Doma vám s ní pomůže přístroj Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision.

Jak IPL epilace funguje?

V přístroji Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision se nachází detektor, který umí chytře rozeznat odstín vaší pokožky. Funguje celkem až u pěti z celkem šesti fototypů, do kterých se podle barvy kůže a vlasů dělíme. Po té, co identifikuje ten váš, vyšle lampa vhodnou energie redukující ochlupení. Přístroj funguje nejlépe u lidí, kteří mají tmavé vlasy a ochlupení. Světlo vyslané přístrojem je absorbováno pouze pigmentem chloupku (jeho melaninem) a jinak prochází neškodně vrstvami naší pokožky. Použití IPL přístroje je tedy pro naši kůži zcela bezpečné. I když se pro přístroj nadchly zejména ženy po celém světě, je vhodný i pro muže. U mužů se hodí zejména k odstranění chloupků v oblasti trupu, na zádech, ramenech a na pažích.

Dokonalá epilace je dnes standard. Doma vám s ní pomůže přístroj Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision.

Dokonalá epilace je dnes standard. Doma vám s ní pomůže přístroj Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision.

Jak epilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision používat?

  1. V první fázi ošetřování IPL epilátorem opakujte čtyři až šest ošetření vždy s rozestupem dvou týdnů.
  2. Ve druhé fázi, tzv. udržovací, postačí tři až čtyři ošetření s rozestupem jednoho měsíce.
  3. Následně už stačí epilátor Rowenta IPL Derma Perfect Pro Precision používat jenom sporadicky pro korekci náhodně vyrostlých chloupků na dříve ošetřených partiích těla.

Zdroj obrázků: Rowenta

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail