Intenzivní kurz angličtiny EnglishStay rodilým mluvčím znamená rychlý pokrok ve znalostech anglického jazyka a schopnosti rozmluvit se.

tPřestože se angličtina učí v každé škole, anglicky pořádně neumíme. Školní výuka je dosti vzdálená tomu, abychom pak angličtinu uměli využít v praxi. V situaci, kdy máme promluvit, vstupuje do hry stres z mluvení, ale i to, že se dostáváme do situací, ve kterých jsme se ještě neocitli. Já jsem tak trapně pohořela na pohovoru do zaměstnání. Jste připraveni „pokecat“ si o marketingu, mediální problematice, výzkumech, a on se vás ředitel na pohovoru zeptá, co jste dělali o prázdninách a kde jste byli na dovolené. Tento triviální a nečekaný dotaz vás pokud nejste v angličtině skutečně rozmluvení dokáže rozhodit natolik, že se vzmůžete pouze na odpověď, že zas tak dobře anglicky neumíte. Přitom byste zvládli hravě v angličtině pokecat i o odbornějších tématech. Pojďte se rozmluvit pomocí zajímavého projektu neziskové organizace EnglishStay. Spojte letošní dovolenou s výukou angličtiny. A ani nemusíte jezdit mimo Českou republiku. Projekt EnglishStay vozí rodilé mluvčí na intenzivní kurz angličtiny k nám.

Rozmluvte se anglicky. Letošní letní dovolenou si užijte na pobytovém kurzu angličtiny v České republice a s výukou angličtiny s rodilým mluvčím. Kurzy organizuje nezisková organizace EnglishStay.

Rozmluvte se anglicky. Letošní letní dovolenou si užijte na pobytovém kurzu angličtiny v České republice a s výukou angličtiny s rodilým mluvčím. Kurzy organizuje nezisková organizace EnglishStay.

Intenzivní kurz angličtiny, aneb anglicky za 6 dnů

Jeden nebo dva studenti, jeden lektor, různé akcenty a mluví se jen v angličtině. Tak se dají stručně charakterizovat kurzy EnglishStay. Pod svým mottem „Rozmluvíme vás“ pořádá tato nezisková organizace pobytové kurzy na různých místech České republiky. Celý den se mluví jenom anglicky. A to nejen s rodilými mluvčími. Zákaz mluvit česky je i mezi českými studenty, kteří jsou účastníky kurzu. Na lekcích si sami určujete témata, o kterých chcete mluvit a ve kterých se chcete zdokonalit. Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím jsou nejrychlejší možností, jak se ve znalostech cizího jazyka posunout dál. Týdenní pobyt na takto intenzivním kurzu angličtiny nahradí často i roky klasické výuky jazyka.

Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím jsou nejrychlejší možností, jak se ve znalostech cizího jazyka posunout dál.

Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím jsou nejrychlejší možností, jak se ve znalostech cizího jazyka posunout dál.

Pobytový kurz angličtiny EnglishStay nabízí více než 70 hodin aktivní konverzace za týden. Kurzovné se pohybuje již od 4999 Kč plus cena za pobyt podle místa, na kterém kurz absolvujete. Vybrat si lze kurz 1 student + 1 lektor, nebo 2 studenti + 1 lektor. Z kurzu angličtiny hravě uděláte velice užitečnou rodinnou dovolenou na některém z hezkých míst v České republice.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail