Look ambasadorek značky L’Oréal Paris je dechberoucí, ať už na červeném koberci nebo při příležitosti charitativního koncertu. Naštěstí si ale svá tajemství krásy a stylu nenechávají pro sebe a proto můžete i vy vyzkoušet tipy na líčení například podle bollywoodské krásky Aishwaryi Rai. Jak dosáhnout perfektního výsledku a dokonalého nalíčení vám poradí vizážistka L’Oréal Paris Renata Zelinková.

Jak se nalíčit jako Aishwaryi Rai

Nejprve začněte s tmavší černou paletkou stínů L´Oréal E5. Vyberte si nejtmavší černou a naličte horní i spodní víčko okolo řas. Pak použijte šedou a zjemněte s ní černý stín. Pokračujte dále s bronzovou paletou očních stínů Color Riche v odstínu L´Oréal E3. Vyberte ten nejsvětlejší zlatý odstín a projasněte s ním vnitřní koutek oka. Aplikátorem stín L´Oréal naneste a krouživými pohyby ho rozetřete – to dodá oku jiskru. Na pohyblivé víčko vyberte bronzovou barvu a na ní naneste ještě zlatou, oko se tím rozsvítí. Poslední barvu – červeně-bronzovou, naneste do nadočnicového oblouku a opět jemně rozetřete. Prostor pod obočím neličte, oko by se tak opticky zmenšilo.

Inspirujte se bollywoodskou hvězdou Aishwaryi Rai

Inspirujte se bollywoodskou hvězdou Aishwaryi Rai

Na řasy použijte černou řasenku Volume Milion Lashes Excess od L´Oréal. Ta dodá vašim očím hvězdný pocit. Řasy navíc krásně zahustí a zvýrazní. Usmějte se a použijte tvářenku! To je trik, jak najít správné místo pro její nanesení. V nejvyšším bodě tváře se dotkněte štětcem a krouživými pohyby rozetřete tvářenku L´Oréal True Match Blush 140. Starorůžový odstín dodá pleti nenápadný nádech zdravé barvy.

Vizážistka Renata Zelinková říká: „Probuďte v sobě vysoké nároky na vizáž a naličte se jako pravá hvězda. Aishwarya vsadila na výrazně nalíčené oči, aby zdůraznila jejich krásnou barvu. Pokud vyrážíte na večerní party a chcete tento look také zkusit, budete k tomu pro začátek potřebovat dvě paletky očních stínů Color Riche Les Ombres od L´Oréal.“

Na rty naneste lesk L´Oréal Glam Shine 90 Sand crystal. Vaše rty budou hydratované, ale hlavně se budou krásně lesknout. Vezměte si lesk sebou, abyste ho mohla během večera obnovit.

Zdroj obrázků: L´Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail