Nic nepřidá nejkrásnějším svátkům roku tak typickou a dokonalou atmosféru, jako vánoční osvětlení. Rozzáříte letos své Vánoce? 

Sluníčko nám ještě ukazuje svou sílu, ale za chvíli nastanou mrazivé dny. Děti budou očekávat Vánoce, které jsou bez pochyb nejkrásnější svátky v roce. K vánočnímu období nepatří jen dárky, voňavé cukroví, kapr se salátem a stromeček, ale také vánoční osvětlení. 

Vánoční osvětlení dodává Vánocům tu správnou atmosféru.

Vánoční osvětlení dodává Vánocům tu správnou atmosféru.

Na co nezapomenout?

Pro nejmenší jsou nejdůležitější dárky, dospělí ocení chvíle volna. Starostlivé maminky pečou cukroví a vymýšlejí pohádkovou vánoční výzdobu. Nesmí chybět lucerničky, betlém, svícny, věnce, svíčky, zvonečky, čokoládové figurky ani lesknoucí se baňky. Tatínkové mají jiné starosti a dumají nad blikajícím vánočním osvětlením. Není divu, vždyť vytváří to pravé kouzlo Vánoc.

K vánočním svátkům už i u nás patří krásně osvětlené domy nebo jiné exteriérové svítící dekorace.

K vánočním svátkům už i u nás patří krásně osvětlené domy nebo jiné exteriérové svítící dekorace.

Vánoční osvětlení v mnoha barvách

I když je v módě neustále bílá, modrá, červená a modrá, na výsluní se dostávají i pastelové odstíny. Čarovné vánoční osvětlení dominuje symboly světla, oblíbené jsou teplé i studené tóny. K velmi hezkým patří 3D dekorace, světelné koule, svítící andílci, sobi a další motivy zvířat. V každém případě je nutné zmínit LED rampouchy a svíčky, bateriové produkty v designu srdíček, vloček anebo stromečků. Vnitřní vánoční osvětlení musí být bezpečné, ale venkovní podléhá ještě přísnějším požadavkům. LED světýlka na baterie lze umístit kdekoliv, svítí ve dne v noci a nevyzařují žádné světlo. Klidně s ním dekorujte i dětský pokojíček.

Inspirace pro nejkrásnější vánoční osvětlení 2018/2019: možností je mnoho a díky LED technologii osvětlení dokonce ani nevyhodíte jističe.

Inspirace pro nejkrásnější vánoční osvětlení 2018/2019: možností je mnoho a díky LED technologii osvětlení dokonce ani nevyhodíte jističe.

Moderní design hraje prim

V žádném případě nezklamou žárovkové řetězy, LED systémy, světelné hadice, kabely a dekorativní osvětlení. Padající sníh, bohaté teple bílé řetězy, vánoční dekorace soba se sáněmi, pružinové řetězy s časovačem, stříbrné dráty, světelné sítě, lampy ve tvaru stromečku, laserový projektor, sněhové vločky vykouzlí úsměv na dětských tvářičkách. Jen si představte řetěz do exteriéru dlouhý až 28 metrů či svítící strom před domem! Prostě nádhera.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail