Čtyřicítka ani padesátka, to dnes není pro nás ženy žádný věk. Zatímco dříve jsme se v tomto věku stávaly babičkami, dnes často ještě jen matkami. A to pak o to více nechceme zestárnout. Sportujeme, dbáme o zdravou výživu, máme přístup k těm nejlepším informacím o tom, jak se starat o pleť. Přesto však naši pokožku nakonec rozbrázdí vrásky. Jak se jim včas postavit? Ať již pojmeme boj se stárnutím jako prevenci, nebo jako první pomoc, je užitečným pomocníkem kyselina hyaluronová. Ideální jako koncentrované a vysoce účinné hyaluronové sérum.

Hyaluronových sér je na trhu více, avšak ne každé je nabité stejně účinnými složkami, a tedy i dostatečně účinné. Je proto dobré pořádně číst složení, něco si o problematice před nákupem nastudovat, nebo se prostě řídit doporučeními a nezávislými recenzemi. Jeden produkt vám rádi představíme také – hyaluronové sérum, které lze využívat místo denního nebo nočního krému na pleť. Patří mezi ty nejlepší produkty s vysoce koncentrovanou kyselinou hyaluronovou na trhu a za výrobkem stojí prestižní německá společnost Woldo Health. Její výrobky u nás koupíte na českém e-shopu Woldoshop.cz.

Hyaluronové sérum je rychlá pomoc pro dehydrovanou, problematickou i stárnoucí pleť.

Hyaluronové sérum je rychlá pomoc pro dehydrovanou, problematickou i stárnoucí pleť.

Proč má kyselina hyaluronová pověst anti-ageing zázraku?

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí našeho těla jako součást mezibuněční stěny. Avšak jelikož má naše tělo v sobě zakódováno stárnutí, tak se nám tvoří v dostatečném množství jen po určitou dobu našeho života. Zhruba v 25 se začne její tvorba radikálně snižovat až se přestane tvořit vůbec. Ale právě kyselina hyaluronová díky své schopnosti vázat na sebe až 1000× více vody než je její vlastní objem umí zastavovat stárnutí. Je proto nezbytná pro dostatečně hydratovanou pleť bez vrásek, pružnou a pevnou současně, taktéž je důležitá pro regeneraci jizev, ale i jako prevence vzniku striím.

Hyaluronové sérum – vnitřně, nebo zevně?

Nejlépe obojí! Kyselinu hyaluronovou bychom měly nejpozději po třicítce začít ve svém těle cíleně doplňovat. Vnitřně v podobě rozpustné kyseliny hyaluronové, dále pak přímo na pleť v podobě krému s vysokým obsahem této kyseliny, nebo nejlépe v podobě hyaluronového séra na pleť nabízejícího především silnou koncentraci účinných látek.

Stárnutí se dnes nenosí. A nejde jen o vrásky

Kyselina hyaluronová má schopnost hydratovat pleť, stimuluje tvorbu kolagenových a elastinových vláken, stejně tak jako růst kožních buněk. Zabraňuje stárnutí pokožky, vyhlazuje pleť, chrání ji před vznikem vrásek. Pomáhá též při různých dermatitidách a řeší i problémy s akné. Je důležitá pro suchou pleť, napomáhá odstranit tmavé kruhy pod očima, ale dovede si poradit i se stařeckými skvrnami.

Hyaluronové sérum umí řešit celou řadu problémů naší pokožky.

Hyaluronové sérum od Woldoshop

Woldoshop.cz nabízí kvalitní produkt ­– Kyselina hyaluronová sérum 50 ml, jenž lze používat přes den i na noc místo krému na pleť. Vždy jej použijte pouze jednou. Účinné sérum se skládá z kombinace nízkomolekulární a středněmolekulární kyseliny hyaluronové, které se dobře vstřebávají a vykazují silný účinek na pleť. Sérum však obsahuje i kolagen a aloe vera. Tato silná trojka umí naši pleť rychle omladit a dát ji mladistvý a svěží vzhled. Jde o jedno z top sér s obsahem kyseliny hyaluronové vůbec.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail