LIFTEA Ananas představuje skvělou trojku pro hubnutí v jednom přípravku. Ananas, divoký pomeranč a zelený čaj – tři složky podporující hubnutí!

TTěžko se najde někdo, kdo by si alespoň občas neřekl, že musí zhubnout. Předsevzetí si dáváme ještě více na začátku roku nebo před létem, když hubneme do plavek a do lehkých outfitů, které na nás prozradí každé kilo navíc. Dokonalým partnerem pro štíhlou linii je LIFTEA Ananas, doplněk stravy, jenž kromě ananasu obsahuje také výtažky divokého pomeranče a zelený čaj. Rozhodně vás teď ale nejdu přesvědčovat o tom, že cesta k vytoužené hmotnosti a postavě bude snadná a že existuje jiná metoda, než se snažit dostávat do těla méně tuku, snížit energetický příjem a současně zvýšit jeho výdej. Ale LIFTEA Ananas je pro štíhlou linii a hubnutí skvělým partnerem. Obsahuje totiž tři složky, které nám právě v tomto pomůžou. Ananas, divoký pomeranč a zelený čaj na hubnutí? Rozhodně to zkuste!

LIFTEA Ananas je pro štíhlou linii skvělým partnerem. Výtažky z ananasu, divokého pomeranče a zeleného čaje vám pomůžou účinně, méně namáhavě a trvala zhubnout.

LIFTEA Ananas je pro štíhlou linii skvělým partnerem. Výtažky z ananasu, divokého pomeranče a zeleného čaje vám pomůžou účinně, méně namáhavě a trvale zhubnout.

LIFTEA Ananas na hubnutí – přesvědčte se, že skutečně funguje!

LIFTEA Ananas obsahuje enzym bromelain z ananasu, který je známý tím, že našemu tělu brání ukládat přebytečné tuky. Je tedy cestou k tomu, abychom se zbavili kil i nevzhledných tukových polštářků na problematických částech těla. Enzym bromelain zlepšuje trávení, látkovou výměnu a štěpí bílkoviny tak, aby se lépe vstřebávaly. Náš organizmus začne díky bromelainu pracovat mnohem efektivněji a naše tělo neukládá přebytečné tuky.

Další důležitou složku, kterou tento pomocník při hubnutí obsahuje, je extrakt ze zeleného čaje. Zelený čaj je silný antioxidant s omlazujícími účinky, současně ale umí zvyšovat metabolismus tuků, což při snižování hmotnosti potřebujeme. Složky zeleného čaje, polyfenoly, zlepšují štěpení tuků a umí dokonce zmírnit žaludeční potíže či problémy při nedostatečné funkci slinivky.

Přípravek LIFTEA Ananas na hubnutí umí zvýšit náš výdej energie, brání ukládání tuků a zlepšuje náš metabolismus.

Přípravek LIFTEA Ananas na hubnutí umí zvýšit náš výdej energie, brání ukládání tuků a zlepšuje náš metabolismus.

Další podmínkou hubnutí je již zmíněné zvýšení výdeje energie. Žádný přípravek na hubnutí si za nás nezacvičí ani nezaběhá, ale LIFTEA ANANAS nám díky látce z divokého pomeranče (Citrus Aurantium), nazývané synefrin, pomůže výdej energie zvýšit i bez cvičení, nebo ještě lépe u něj. Jak to dokáže? Synefrin stimuluje tvorbu tepla v těle, tzv. termogenezi. Tím dochází k zvýšení energetického výdeje během dne a s tím i k postupnému snižování hmotnosti. Jak už jsem zmínila, termogenní účinek přípravku se projeví v klidu i při fyzické zátěži.

LIFTEA Ananas je pro štíhlou linii skvělým partnerem. Výtažky z ananasu, divokého pomeranče a zeleného čaje vám pomůžou účinně, méně namáhavě a trvala zhubnout.

LIFTEA Ananas je pro štíhlou linii skvělým partnerem. Výtažky z ananasu, divokého pomeranče a zeleného čaje vám pomůžou účinně, méně namáhavě a trvale zhubnout.

Jak začít hubnout v novém roce? 10 tipů jak uspět!

  1. Stanovte si cíle, které chcete dosáhnout. Pozor ale, rozdělte si je na cíle týdenní, stanovte si cíl měsíční a roční pak pouze jako třešinku na dortu. Rok je příliš dlouhá doba a právě přehnaně dlouhodobé cíle vedou k tomu, že je neplníme.
  2. Pořiďte si pomocníka pro hubnutí přípravek LIFTEA Ananas. Tento doplněk stravy obsahuje 45 tablet v balení. Doporučené dávkování je 2 až 3 tablety 2x denně. Cena přípravku (doporučená maloobchodní cena) je 159 Kč.
  3. Zmenšete své porce jídla – rozhodně ne příliš radikálně. Začnete třeba jen snížením o 1/4. Postupně zkuste porce zmenšit na polovinu.
  4. Zbavte se doma všeho, z čeho si myslíte, že tloustnete. Chipsy, bombóny, sladké likéry, různé slazené nápoje. Nesmí vám být líto je bez milosti vyhodit!
  5. Začněte mlsat zdravě – neupírejte si všechny pamlsky. Zkuste ale například místo tabulky čokolády sníst pohár z čerstvého ovoce a jogurtu. Ten pak čokoládou jen mírně pokapat pro chuť.
  6. Při vaření co nejméně ochutnávejte, nevylizujte hrnce a nedojídejte ani po dětech. Nikdy se nebojte nechat na talíři třeba i jen jediné sousto. No a co – když už na něj nemáte hlad ani chuť, ať si tam klidně zůstane!
  7. Hýbejte se – ale jen tak, jak vás to baví. Zrychlete krok při cestě do práce, přidejte svému psovi na délce procházky, zapněte si k úklidu hudbu a tančete u toho. Možností, jak se věnovat pohybu, který nás baví je mnoho. Nikde není dáno, že pohyb je jen běh, jízda na kole nebo pocení v posilovně!
  8. Odměňujte se. Daří se vám hubnout podle plánu? Nebo se vám alespoň podařilo dodržet všechny vytýčené zásady pro hubnutí? Dopřejte si vždy na konci měsíce odměnu – třeba tu, že „zhřešíte“ v cukrárně nebo si dopřejete oblíbený bramborák.
  9. Zapojte do nového zdravějšího životního stylu i své okolí – především rodinu, děti, manžela nebo přítele. Ale pozor, nenásilně a nenápadně. Vlastně ani nemusí vědět o tom, že jste přešla na nový rodinný zdravější mód spolu a oni s vámi.
  10. Zbavte se stresu. Stres je prevít, který nám brání zhubnout. Vklouzněte do tajů různých relaxačních cvičení a meditace. Životních problémů vás sice nezbaví, ale naučí vás je lépe a bez stresu zvládat a vyrovnat se s nimi.

 

Zdroj obrázků: FL, Liftea Ananas

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail