Zdravý intimní život dnes již není tabuizován. Není nezvyklé, že si jako zpestření pořizujeme takzvané hračky pro dospělé. Ale vyznáte se v nich skutečně? Víte, co je dildo nebo k čemu se dají použít venušiny kuličky?

Sexu je všude v médiích sice přehršle, přesto se však mnohdy, když jde o intimito, stydíme. Ruku na srdce, pořád se stydíte kupovat kondomy? A zašli byste si bez ostychu do sexshopu? Díky e-shopům je to však dnes mnohem snadnější. Anonymita nás zbavuje ostychu a hračky pro dospělé si pořizujeme častěji než kdy dříve. Často však zůstáváme konzervativní. To zejména proto, že tyto „hračky“ jsme si zafixovali jako vibrátor, možná ještě jako lubrikační gel s nějakou přidanou hodnotou, či jako erotické prádlo. Tím pak naše „vzdělání“ v oblasti erotických hraček končí. Je to v duchu: „Všichni jsme o nich slyšeli, ale nikdo pořádně nevíme, k čemu jsou, a ještě nikdy jsme je vlastně ani neviděli.“ Pojďte trochu zapracovat na vašem sexuálním životě a zkusit konečně něco nové!

Hračky pro dospělé potěší i pomáhají.

Hračky pro dospělé potěší i pomáhají.

Hračky pro dospělé, o kterých jste sice slyšeli, ale nevíte jak na ně

Vibrátory rozhodně nejsou jen o velikosti

Nejznámější erotická pomůcka, vibrátor, má stovky tváří. Při jeho výběru rozhodně nesázejte pouze na velikost nebo na barvu. Důležitý je například materiál, jeho přidané funkce a často vás překvapí, že ty nejlepší už zdaleka nekopírují tradiční tvar mužského přirození. Takovým hitem je například Masážní vibrátor Power AkuWand.

Dilda nejsou vibrátory, i když si to mnozí myslí

Slovo dildo pokládají mnozí za synonymum vibrátoru. To však není pravda. Dilda jsou totiž nevibrační penisy. Jsou však mnohem pružnější a ohebnější. Některá mají přísavku a dají se umístit třeba na zeď v koupelně, na vanu i na velké koupelnové zrcadlo.

Erotické hračky pro dospělé okoření vztah.

Erotické hračky pro dospělé okoření vztah.

Venušiny kuličky se dnes již pokládají za zdravotní pomůcku

Jsou skvělým erotickým nástrojem pro ženy. Podle tvaru existují venušiny kuličky do vagíny i anální kuličky. A umí nejen potěšit, ale i pomoci. A to ve chvíli, kdy potřebuje žena posílit pánevní dno. Nejen kvůli zlepšení sexuálních funkcí. Třeba i ve vyšším věku nebo po porodu, kdy dojde k povolení pánevního dna. To může mít za následek různé problémy včetně inkontinence. Venušiny kuličky se často nazývají i Kegelovy kuličky. To proto, že se dají používat při cvičení Kegelových cviků, tedy známých cviků na posílení pánevního dna.

Vakuové pumpy pomohou mužům k pevnější erekci

Přestože existují i dámské vakuové pumpy, které zajišťují vyšší vzrušivost ženy, mnohem užívanější jsou vakuové pumpy pro muže. Dají se sice taky zařadit mezi hračky pro dospělé, spíše jsou však kvalitní pomůckou pro muže s částečnou dysfunkcí erekce penisu. Perfektně poslouží i při opakovaném pohlavním styku, kdy chce muž opět dosáhnout 100% erekci.

Zdravý intimní život dnes již není tabuizován.

Zdravý intimní život dnes již není tabuizován.

Umělé vagíny vás překvapí svojí různorodostí podobně jako vibrátory

Opět jde o pomůcku pro muže, a když se podíváte na jejich sortiment, který nabízí kvalitní sexshop, budete nejspíš překvapeni, že vypadají jinak než v komediích, kam se občas pro pobavení dostanou. Umělé vagíny nemusí vzhledově vůbec vagínu připomínat. Jde o masturbátory pro muže různých tvarů. Pokud však máte zájem o klasiku, je to jen na vás.

Hračky pro dospělé poslouží pro individuální potěšení, ale i pro lepší požitek při partnerském sexu.

Hračky pro dospělé poslouží pro individuální potěšení, ale i pro lepší požitek při partnerském sexu.

Anální hračky pro dospělé zažívají boom

Méně se stydíme, více experimentujeme. I proto se do popředí dostávají anální hračky a to samozřejmě i u heterosexuálních partnerů. Použitím u žen i u mužů se znásobuje sexuální zážitek. Může jít o různé anální kolíky nebo o anální sprchu. Mnoho rad pro požitky s těmito hračkami pro dospělé najdete na speciálním webu zaměřeném na anální hračky.

A pro inspiraci, jak používat hračky pro dospělé a jak si lépe a zdravěji užívat sex, sledujte i zajímavá témata, kterým se věnuje prestižní prodejce sexuálních pomůcek Růžový slon. Přečtěte si třeba seriál, který vyvrací nejvíce zažité erotické mýty. Zrovna vyšel díl „Alex radí: Erotický mýtus č.12 | Muž musí ženu vždy dovést k orgazmu.“

Zdroj obrázků: Pixabay

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail