Móda od Alexander Wang dnes otevře dveře do našich šatníku. Začala se prodávat kolekce H&M x Alexander Wang. Podívejte se na katalog dámské kolekce!

Je tady den den D. Jedna z nejočekávanějších módních kolekcí letošního podzimu – H&M x Alexander Wang se začala prodávat. V Česku se bohužel módní kolekce Alexandra Wanga pro HM dostane jenom do jedné prodejny – do pražského Myslbeku: Navíc v Česku chybí e-shop H&M, takže o to více máme nákup stížený. Přesto – tak povedená kolekce, jakou kolekce Alexander Wang pro H&M  je, rozhodně za kousek námahy stojí.

Sportovně laděná kolekce Alexander Wang pro H&M je rovněž z funkčních materiál.

Sportovně laděná kolekce Alexander Wang pro H&M je rovněž z funkčních materiál.

H&M x Alexander Wang – kompletní katalog dámské dámské kolekce!

V redakci jsme velcí fandové Alexandra Wanga a tak právě na Profimoda.cz můžete najít nejvíce informací o celé spolupráci. Celý seriál článků vám představí lookbook kolekce Alexander Wang pro H&M , můžete se podívat na módní přehlídku kolekce v New Yorku a teď také na kompletní katalog dámské kolekce H&M x Alexander Wang a také pánské kolekce Alexander Wang pro H&M.

FOTOGALERIE: H&M x Alexander Wang – katalog dámské kolekce!

Rady pro nákupy kousků z design kolekce Wang pro HM

  1. Nakupujte celé outfity H&M x Alexander Wang. Bez nich není kolekce dokonalá. Inspirujte se lookbookem. Kombinujte šaty, bundy, leginy, šortky ponožky, boty, rukavice a další módní doplňky.
  2. Módní kousky v kolekci Alexandra Wanga prodávaného H&M jsou sice rozhodně levnější než klasický Wang, přesto… Na kompletní outfit si připravte částku od 10 000 do 20 000 Kč.
  3. Kolekce Alexander Wang pro H&M je laděná sportovně. Nemusíte ji sice používat pro sport, ale pozor na kombinování do nevhodných outfitů. Po internetu se už objevilo mnoho samozvaných „ stylistů“, jež kousky od Wanga kombinovali se vším možným. Výsledek? Příšerný! Držte se skutečně toho, co radí v lookbooku Wang a H&M. Škoda zkazit takovou dokonalost!
  4. Mnohé z materiálů použitých v kolekci je skutečně takzvaně funkčních. Tedy opravdu použitelných pro sport. Využijte to!
  5. Z nákupem neotálejte. H&M sice svými kolekci s věhlasnými návrháři hlásá takzvanou filosofii massclusivity, což znamená exkluzivita dostupná masám, ale neopomeňte v tomto slově právě část týkají se exkluzivity. Kolekce H&M x Alexander Wang je limitovaná, k dostání jen ve vybraných obchodech a vzhledem k zájmu, často je velká část nejlepších kousků vyprodána do několika hodin.

Kde se v Česku kolekce Alexander Wang pro H&M prodává?

  • H&M / Nákupní galerie Myslbek
  • Na Příkopě 19/21
  • Praha 1

Zdroj obrázků: H&M

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail