H&M po představení svých klíčových kousků letošního roku – rozhodně ne příliš zdařilých, teď představuje svoji limitovanou kolekci pro letošní jaro 2014. A tentokrát klobouk dolu – úžasné!

Nová jarní limitovaná kolekce H&M je uvolněná, přesto lichotící postavě, příjemně nositelná a v módním bohémském stylu . Některé kousky oblečení jsou skutečně ikonické a budete je chtít mít. Módní životnost jednotlivých kousků se bude lišit model od modelu. Zatímco H&M kousky s raglánovými rukávy pravděpodobně brzy z módy opět vyjdou, jiné budou takzvaně věčné – ve stylu „jednou kup a nos navždy“! I když připravte se na to, že to nejsou kousky zrovna nejlevnější!

Nová jarní kolekce H&M je v bohémském stylu.

Nová jarní kolekce H&M je v bohémském stylu.

FOTOGALERIE: Jarní limitovaná kolekce H&M

Ikonické kousky z H&M – tuniky saka, kalhoty i mikiny!

Mnoho modelů z nové H&M kolekce si zamilujete na první pohled. Například úžasnou džínovou tuniku. Ta ještě nepatří mezi nejdražší kousky v této exkluzivní jarní H&M kolekci – 1299 Kč je zcela normální cena a kousek je to přitom skutečně unikátní. Odvážnější z nás ji mohou nosit jen tak, třeba s jarními kozačkami . Čím vyšší, tím lepší! Ty méně odvážné pak například se semišovými skinny kalhotami z téže H&M kolekce. Celý outfit můžete doladit s módní vakovou kabelkou, která je tuto sezónu extra módní. Pár kabelek, boty a několik módních doplňků je totiž také součástí této speciální kolekce H&M.

Džínovou tuniku z nové H&M kolekce budete milovat. Když dožije váš společenský život, ještě léta vám bude dělat radost doma jako v pohodlné domácí oblečení. Cena: 1299 Kč.

Džínovou tuniku z nové H&M kolekce budete milovat. Když dožije váš společenský život, ještě léta vám bude dělat radost doma jako v pohodlné domácí oblečení. Cena: 1299 Kč.

Zajímavých tunik, halenek a pulovrů je však v nové H&M kolekci mnohem více. Mají naprosto unikátní fazónu a pokud jste ochotna do módy investovat o něco více, stojí za to.

Široká dlouhá tunika H&M je zdobená zajímavými volány. Nosit ji můžete jako šaty „na ostro“ nebo s leginami. Nevýhodou je, že H&M doporučuje ruční praní. No u mne se bude muset spokojit s ručním programem mojí automatické pračky! Cena: 2999 Kč.

Široká dlouhá tunika H&M je zdobená zajímavými volány. Nosit ji můžete jako šaty „na ostro“ nebo s leginami. Nevýhodou je, že H&M doporučuje ruční praní. No u mne se bude muset spokojit s ručním programem mojí automatické pračky! Cena: 2999 Kč.

Svetřík H&M, nebo chcete-li těžký top je celý posetý střapci látky o šířce prstu. Je to nádherný módní kousek, jen jej nepokazte nevhodnou kombinací se spodním dílem! Vhodné kousky najdete přímo v této stejné kolekci H&M. Cena: 6999 Kč.

Svetřík H&M, nebo chcete-li těžký top je celý posetý střapci látky o šířce prstu. Je to nádherný módní kousek, jen jej nepokazte nevhodnou kombinací se spodním dílem! Vhodné kousky najdete přímo v této stejné kolekci H&M. Cena: 6999 Kč.

VIDEO: Lookbook z limitované kolekce pro jaro a léto 2014

Nová H&M kolekce přináší skvělé módní nápady!

V nové limitované jarní kolekci H&M najdete skvělé nápady. Například krátkou semišovou bundu doplněnou koženou částí ve tvaru vesty se šikmo posazeným zipem. Zatímco rukávy bundy jsou z černého semiše, kožená část má kontrastní hnědý velbloudí odstín. S nízkými černými kozačkami a s originálními brýlemi z této kolekce bude bunda sladěná do dokonalého outfitu.

Unikátní jacket z kolekce H&M doladíte s módními nízkými kozačkami a brýlemi.

Unikátní jacket z kolekce H&M doladíte s módními nízkými kozačkami a brýlemi.

Dalším nádherným kouskem je černý jacket džínsového střihu s bohatě zdobenými vyšívanými zády. V kolekci k tomuto modelu najdete hned několik ladících šortek, ale také úchvatnou vakovou kabelku.

Výšivka na zádech krátké bundy H&M přesně ladí s výšivkou na kabelce. Outfit můžete doladit šortkami.

Výšivka na zádech krátké bundy H&M přesně ladí s výšivkou na kabelce. Outfit můžete doladit šortkami.

Jak tomu však už u kolekcí H&M bývá, kolekce má ale i své „ale“…

Z zase jedno typické ale… Tyto kousky se představují jen ve vybraných obchodech. V České republice pouze v Praze v prodejně na Václavském náměstí a v Myslbeku, na Slovensku pouze v Bratislavě v Eurovea. Takže pokud bydlíte mimo hlavní město, nezapomeňte si k cenám jednotlivých kousků, pořád podotýkám že úžasných, připočíst ještě cenu benzínu a další náklady na váš fashion výlet!

 

Poklady koláží: produkty H&M

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail