H&M fashion se teď představuje jako černobílá móda ve speciální, již podzimní HM kolekci pro rok 2014. Vyberte si svoje black&white kousky!

H&M Fashion Week je nová móda HM pro letošní podzim 2014. Je to zcela výhradně černobílá kolekce a i v té převažuje spíše černé oblečení. Jde o poměrně střihově jednoduché kouksy, i když minimalismus v tomto případě není to přesné slovo. Móda H&M z kolekce H&M Fashion Week je spíše takovým „basic“ základem pro univerzální, snadno kombinovatelný šatník. Ale do této pozice se zas kolekci nesnaží posadit samotné HM-ko, což plyne už ze samotného názvu módní kolekce: H&M Fashion Week.

H&M Fashion Week – AW 2014: nová podzimní móda HM.

H&M Fashion Week – AW 2014: nová podzimní móda HM.

H&M Fashion Week – více než oblečení?

H and M si dalo skutečně záležet na prezentaci nové H&M Fashion Week kolekce. Luxusní stránky v podobě minipage, skvělé video v podobě hudebního klipu a i název kolekce Fashion Week jasně naznačují, že HM-ko se chce opět zařadit mezi designéry a značky a nebýt jen maloobchodním módním řetězcem, ale přímo trendotvůrcem. O to se samozřejmě snaží i svými designérskými kolekcemi, kdy letos na podzim chystá například kolekci se slavným americkým módním návrhářem Alexander Wang. Ale zatímco konkurenční Lindex, který usiluje o to samé, již svoji designovou kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex představil, H&M zatím produkty s Wangem tají a místo toho nám servíruje svoji černobílou módu H&M Fashion Week. I když mohu říct, že kolekce je už tak trochu „Wangovina“! Na kolekci Alexander Wang pro H&M si ještě musíme počkat.

FOTOGALERIE: H&M Fashion Week

H&M v rytmu hudby

Více než samotné oblečení v kolekci, kterou ale tímto nekritizuji a ještě se k jednotlivým kouskům HM oblečení vrátím, je to, jak H&M svoji kolekci Fashion Week uvedlo. Základem kampaně je taneční video – hudební klip s hudbou elektronického hudebníka a DJ Le Youth, vlastním jménem Wes James. Ten je znám především svým kombinováním RnB hudby a House Music 90. let. I skladba pro klip pro kampaňové video H&M Fashion Week je podobné a slyšíte v něm jeden z největších hitů 90. let – skladbu Killer od Adamski.

Moda-Fashion a Black-and-white!

Móda H&M Fashion Week je pro ženy a dámská móda HM v této kolekci je doplněna také několika módními doplňky, kabelkami a botami. I ony se nesou v čistě černo-bílém duchu – až na unikátně barevné lodičky. Boty H&M jsou v pánském mokasínovém stylu, ale v kolekci najdete také extra sexy jemné lodičky na vysokém podpatku. Mezi oblečením vyniká pruhovaná pelerína s černobílými pruhy nebo nádherný černobílý minikožíšek – nebo spíše černá kožešinová bunda H&M se se širokými bílými pruhy na lemu bundy i rukávů.

Móda H&M Fashion Week – zkuste nové HM outity pro letošní podzim!

Móda H&M Fashion Week – zkuste nové HM outity pro letošní podzim!

FOTOGALERIE: Outfity z kolekce H&M Fashion Week

Jak už jsem mluvila o univerzálnosti této H&M Fashion Week kolekce, tak se k ní znovu vracím. Co potřebujete vždy do svého zimního šatníku? Přece černý kabát a černou bundu. Oba takové, aby se vám hodily téměř ke všemu oblečení a všem doplňkům, botám či kabelkám, které nosíte. A i tento univerzální černý kabát H&M v kolekci najdete, dokonce hned ve dvou variantách. Černá bunda HM z kolekce je přede jen o něco specifičtější, ve sportovním duchu, ale pokud se rozhodnete svůj šatník touto kolekcí osvěžit, bude k ostatnímu oblečení z H&M Fashion Week naprosto ideální.

FOTOGALERIE: Lookbook H&M Fashion Week

Zdroj obrázků a video: H&M

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail