I v Česku můžeme konečně nakupovat na H&M online. Stránky, které doposud sloužily jenom jako H&M katalog se nově promění v H&M eshop!

Švédský maloobchodní řetězec s módou se konečně rozhoupal – přichází H&M eshop. Zatímco v Německu nebo ve Velké Británii se módaH&M online prodává běžně už delší dobu, v Česku jsme si zatím o tomto dnes už naprosto samozřejmém obchodním kanálu mohli nechat jen zdát. Zatímco konkurenční Lindex e-shop nabízí, H&M se do zemí jako je česká republika s e-shopem nehrnulo. Teď se ale konečně dočkáme – HM eshop skutečně přichází!

Po několikaletém čekání se konečně i u nás e-shopu HM-ka dočkáme. Informace se objevila na oficiálním Facebooku HM, ale také na českém webu značky. Kdy tady H&M eshop bude? Nějaký ten týden, možná měsíc si určitě počkáme. Oficiální spuštění eshop HM proběhne až v roce 2015.

H&M eshop konečně v Česku a v dalších východoevropských zemích

HM e shop nepřichází jenom do České republiky. Pravděpodobně současně se možnosti online nákupů oblečení v HM otevřou také na Slovensku, v Maďarsku, v Polsku, v Rumunsku, v Bulharsku a také v Belgii, která sice mezi východoevropské země nepatří, ale H&M eshop zde doposud také chyběl.

Nový H&M e-shop bude rozhodně nákupní událostí roku 2015. Uvidíme, jestli se také rozšíří sortiment obchodu a dostupnost zboží. Nedávno, když se nás na Facebooku jeden čtenář ptal, které butiky HM budou prodávat kolekci Alexander Wang x H&M nám řekl, že i prodavačka v jejich H&M butiku poznamenala, že do Česka se vozí jenom odpad.

Možná jste si také všimli, že H&M katalog na stránkách českého webu HM obsahuje někdy produkty bez cen. Tyto se do Česka vůbec nedostanou, přitom v jiných zemích jsou běžně k dostání. Stačí se podívat na e-shop H&M třeba v Británii. Zbytečně pak toužíte po nákupu celého outfitu, když dílčí věci z něj u nás nepořídíte. Také je problémem dostupnost zboží. Často ve chvílích, kde na některou kolekci nebo modely běží v médiích kampaň H&M, na prodejnách zboží už dávno není dostupné.

H&M e-shop slibuje po spuštění 25 % slevu na první nákup

H&M e-shop slibuje po spuštění 25 % slevu na první nákup

Osobně jsem velký fanda H&M a na H & M eshop se těším. Móda H&M kopíruje to nejlepší z módního designu a H&M kolekce bývají velice zdařilé. Věřím, že se zlepší již zmiňovaná horší dostupnost, že už podobně jako řada našich čtenářů nebudu muset stěžovat na to, že nemají moji velikost. To je důvod, proč v H&M téměř nemohu nakupovat. Pokud bude mít H&M eshop centrální sklad pro více zemí, nebo dokonce pro celou Evropu, vše by se mohlo výrazně zlepšit. Takto funguje například značka Promod. Při běžném nákupu v jednom z pražských butiků se mi stalo, že mi dvoje šaty nesedly a potřebovala jsme je o číslo menší. U jedněch mi okamžitě byly schopní říct, který jiný butik je ještě má na prodejně. Chtěla jsem je hned, tak jsem si pro ně zašla. Už jsem je měla zarezervované a o vše se postarala prodavačka v butiku. Druhé mi stáhly ze zahraničního skladu a dodali do dvou dnů na vybranou prodejnu. Musím říct, že jsem byla přístupem a také schopností uspokojit mne jako zákazníka skutečně mile překvapena. Zpátky ale k oblečení HM a novému eshopu H&M.

H&M e-shop slibuje po spuštění 25 % slevu na první nákup

H&M e-shop již propagují také oficiální stránky HM v Česku. Hned to značka také využívá. Za registrace k odběru newsletteru vám slibuje nejen to, že vám mezi první dá vědět o tom, že H&M e-shop byl spuštěn, ale také získáte 25% slevu na první nákup. To není zas tak malé lákadlo a jeden další nákupní newsletter se do vám mailové pošty určitě ještě vejde.

Zdroj obrázků: H&M

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail