Máte rádi trendy i v kuchyni? Někteří z nás prostě s nadšením ohromí kamarády, známé, rodinu či kolegy novými nápady na talíři. Někdy však může lézt tohle hobby do peněz. Zkuste to s Albertem. Nabídne vám skvělé nápady na vaření, servírování i stolování, a rovněž nákup ingrediencí pro vaření za dobré ceny. I když jde o gurmánské recepty. 

Inspirativní gurmánské recepty z Albertu

Věřte, že na talíři nikdo nepozná, že jste ten luxus, který servírujete, nakoupili v supermarketu. Albert vám pomůže nalézt luxusní recepty i nakoupit mnohem levněji než v různých speciálkách s luxusními potravinami. Jeho zákaznický časopis v zájmu ze strany čtenářů nesrovnatelně překonává klasické gurmánské časopisy. Recepty navíc najdete i na webových stránkách, což je dnes pro mnohé z nás praktičtější. Velkou výhodou je, že v receptech nejsou žádné nesehnatelné ingredience. Každý recept můžete začít připravovat ihned, co se vrátíte z nákupu v Albertu.

Vaříte raději českou klasiku?

No jo, vždyť i k babičkám nejraději chodíme na jejich tradiční omáčky či na úžasné vdolky. Stále se vám nedaří stejně vynikající rajská omáčka, jakou vařila vaše babička? No jo, recepty si bereme na speciality, ale na rajskou? Tu přece vaří každý, a tak nás to ani nenapadne. Zkuste rajskou omáčku podle receptu Albert. Možná konečně objevíte tu pravou chuť z vašeho dětství, která se vám vryla hluboko do mozku.

Vařte klasiku se změnou

Miluje vaše rodina palačinky? Každý má rád ty své. Někdo jenom s džemem, jiní s ovocem, s čokoládou, se zmrzlinou… Variací je mnoho a obvykle si na některou zvykneme a pak na ní trváme. Zkuste rodinu přece jen přesvědčit, že to jde i jinak. Třeba tvarohové palačinky. Recept vylepšete tím, že do tvarohu přidáte maliny.

Ani luxusní party vám nemusí provětrat účet

Chystáte doma oslavu? Luxusní jídlo, různé pochutiny, dezerty, nápoje a další pochoutky – nemusí to být levné. Prohlédněte si leták od Albertu a nakupte si věci, které jsou aktuálně v akci. Leták vás ale upozorní i na různé speciální nabídky, třeba zrovna ty gurmánské, které ještě více vylepší pohoštění na vaší party.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail