Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Jste si jisti, že krmíte svého psa zdravě? Podívejte se, co nabízí kanadské granule Acana a srovnejte je se současným jídelníčkem svého pejska!

Podle statistik vlastní psa nebo kočku až polovina českých domácností. S počtem domácích mazlíčku přepočteným na obyvatele jsme jednoznačně v čele všech evropských států. Z mazlíčku dosahují pejsci neuvěřitelné číslo – celkem až dva miliony. A možná k překvapení mnoha z nás, více než čtvrtina z nich je čistokrevných s průkazem o původu. Pejskové však pro nás rozhodně nejsou žádnou módou, ale společníkem, do kterého investujeme nemalé prostředky. Obvykle to začíná pořízením pejska a výbavy pro něj. Pak je tady pravidelná investice do krmení. A i když se často snažíme pro svého psa vybírat to nejkvalitnější krmení, nemusíme mít vždy šťastnou ruku. Často nás ovlivní reklama. Ale to, že dané krmivo vidíme v reklamě rozhodně neznamená, že je skutečně kvalitní. Mnoho drahých krmiv v sobě promítá cenu vysokých nákladů na marketing a schovává se za název „prémiové“ krmivo. Vyrábí se však často ve stejné továrně a ze stejných surovin, jako krmiva levná. Je proto důležité naučit se správně nejen číst informace na obalu psího krmiva, ale také pátrat, co se za danou značkou krmiva skrývá. Jedno krmivo, které vás rozhodně překvapí svojí kvalitou, vám teď představím. Psí granule Acana, které se vyrábí v Kanadě a jsou vyhledávány chovateli po celém světě, jsou k dostání i u nás a představují skutečně to nejkvalitnější, co v podobě suchého psího krmiva můžete svému psímu společníkovi poskytnout.

Granule Acana: Na tom, čím krmíte záleží!

Zdravé kvalitní krmení neovlivňuje jen krásny vzhled vašeho psa, ale také jeho zdraví, Investovat do dražší psí stravy se vyplatí, protože následně pak ušetříte za veterinární péči, které se v případě šetření na krmivu obvykle nevyhnete. Krmiva Acana jsou vyráběny tak, aby podpořila psí zdraví. Granule Acana staví na základním principu – nabídnou nám chovatelům psů skutečně biologicky vhodné krmivo pro psy, které nejenže není šizeno nahrazováním masa vysoce glykemickými obilovinami, jakými je pšenice nebo kukuřice, ale dbá se také na kvalitu a čerstvost masa ze kterého se granule vyrábí. A to je právě ta část příběhu o výrobě Acana granulí, která vás nejspíš přesvědčí ke změně značky krmiva pro vašeho psa.

Acana Granule chutnají a svědčí pejskům všech plemen a velikostí.

Acana Granule chutnají a svědčí pejskům všech plemen a velikostí.

Výrobce granulí Acana, kanadská společnost Champion Petfoods, granule skutečně vyrábí. Není to jen přeprodejce, který by vyráběl průmyslově vyrobené „no name“ krmivo a to pak hezky zabalil. Firma dbá na to, aby se Acana granule vyráběly pouze z místních kanadských surovin, které jsou vždy prokazatelně čerstvé, nikdy nejsou mražené, neobsahují konzervanty a obsahují zdravé látky prospěšné psímu zdraví. Zásadou je přivézt maso ke zpracování vždy čerstvé. Jedinou přijatelnou konzervací je chlazení masa. Do výrobků nejsou přidávány žádné konzervanty ani chemikálie. Na stránkách výrobce granulí Acana se můžete seznámit dokonce s místními farmáři, z jejichž farem maso pro výrobu granulí pochází, ale také s místními rybáři a lovci. Granule totiž kromě masa z kanadských farem z oblasti Albertu obsahují také ryby lovené v kanadských jezerech a vodách proslulých svojí čistotou. Seznámit se můžete také s farmáři, kteřígranule Acana obohacují o čerstvou zeleninu a ovoce.

Zatímco mnoho krmiv pro psy se vyrábí z těch nejlevnějších surovin bez znalosti místa původu, Acana granule dokážou identifikovat každý kousek vepřového, jehněčího, kachního či rybího masa a všech dalších surovin, jež jsou obsahem složení tohoto prémiového krmiva.

♥ TIP: Kde granule Acana koupit?

Kvalitní internetový e-shop nabízejícím prémiové granule Acana je Zveros.cz. Doručení granulí je po celé ČR do druhého dne. Pokud jste z Brna, můžete využít také doručení kurýrem.

Jak správně vybrat granule Acana pro svého psa?

Granule Acana obsahují 50 až 65 % masa nejvyšší kvality. Mezi nejoblíbenější mezi zákazníky patří Acana Puppy Large Breed, což jsou granule pro štěňata plemen, které v dospělosti váží přes 25 kg. Obsahují až 55 % kvalitního kuřecího masa a žádné vysokoglykemické obiloviny. Acana Puppy Large Breed se vyrábí z kuřat, kanadských vajec a kanadských ryb. Majitelé štěňat velkých plemen se často setkávají s extrémní spotřebou krmiva svých štěňátek. Jelikož je však výživová hodnota v Acana Puppy Large Breed vysoká a granule mají navíc velice dobrou stravitelnost, budete překvapeni mnohem menší spotřebou tohoto typu krmiva. Acana samozřejmě vyrábí také prémiové granule pro štěňata menších plemen. Najdete je pod označením Acana PuppyAcana Puppy Small Breed Dog pro štěňata plemen do 9 kg a Acana Puppy & Junior pro štěňata, která v dospělosti váží 9 až 25 kg.

V nabídce granulí Acana nechybí ani granule pro štěňata.

V nabídce granulí Acana nechybí ani granule pro štěňata.

V sortimentu samozřejmě nechybí ani seniorské granule pro psy. Acana Senior Dog jsou jedny z nejkvalitnějších granulí pro starší psy nad 7 let, které lze u nás koupit. Základem je 60 % kuřecího masa a opět absence vysokoglykemických obilovin.

Zdroj obrázků: FL, Z veros.cz , Acana

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail