Pro podzim 2013 představuje společnost Giorgio Armani Beauty nové vyjádření podkladu Maestro Haute Couture – nový pudr Giorgio Armani Maestro Compact Fusion Make up. Jeho revoluční textura je nyní k dispozici i ve formě kompaktního pudru. Tento všestranný produkt slouží jako podkladová báze, nabízí možnost přesných úprav a zakrývá nedokonalosti.

Pudr Giorgio Armani Maestro compact fusion make up – kompaktní krémový podklad s arganovým olejem

Maestro fusion make up compact zaručuje stejnou vzácnou jemnost, která přinesla bázi Maestro celosvětový úspěch. Kombinuje totiž pohodlí, jas a perfektní krytí. Maestro fusion make up compact je rafinovaný i praktický a přináší nový způsob aplikace na míru, který se hodí pro všechny typy zkrášlujících procesů. Nový pudr představuje dokonalou harmonii mezi jasem tekuté báze a pohodlím kompaktního pudru. Všechny typy pleti, dokonce i ty problematické, opatří čirým zářivým filmem s bezkonkurenčně příjemným pocitem takzvané druhé pleti.

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Nový krémový kompaktní pudr se nabízí v osmi tónech. Osm odstínů, které jsou navrženy tak, aby se univerzálně hodily ke všem odstínům pleti. Giorgio Armani umisťuje ladnost a lehkost do samého srdce svých výtvorů, ať jde o make-up nebo o módu. Odívá pleť do jasného světla, stejně jako jeho šaty obepínají tělo vzácnými lehoučkými látkami. V podobě Maestro fusion makeup compact překročil maestro elegance hranice výjimečnosti. Výsledkem je jemná, hebká a mimořádně pohodlná textura s technologicky vyspělým a bohatým složením. Ať ho používáte přes den, večer nebo kdykoliv, když potřebujete drobné úpravy, zaručí Maestro fusion makeup compact čistou, jasnou a bezchybnou pleť.

Technologie inteligentního tajícího komplexu krémového pudru je ve směsi olejů a vosků, které se dokonale spojí s pletí

Jaké je tajemství báze Maestro? Pečlivý výběr olejů a vosků v dokonalé směsi, která disponuje výjimečnými kosmetickými i smyslovými vlastnostmi. Vosky se dokážou přizpůsobit různým teplotám. Inteligentní komplex vytváří jedinečné stádium, které se dokonale a po celém povrchu spojí s pletí, a to nezávisle na zvolené metodě aplikace:

  • Za použití štětce se komplex snáze přizpůsobí nižším teplotám.
  • Při nanášení prsty se komplex zahřeje teplotou kůže.

Stejně tak byly pečlivě vybrány i oleje, které velmi dobře fúzují s pletí a na dotyk jsou mimořádně příjemné. Inteligentní a lehká směs suchých olejů a pigmentových částic… Pět nemastných suchých olejů, které se odpařují v různých fázích vstřebávání, byly vybrány kvůli příjemnému pocitu při nanášení, ochranným vlastnostem a bezkonkurenční hebkosti. Nyní získaly dalšího spojence, arganový olej, který proslul svými vyživujícími a antioxidačními účinky.

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Maestro fusion makeup compact obsahuje o 30 % méně prachových částic než klasické kompaktní pudry, aby se mohl zaměřit na to podstatné: Prachové částice odrážející světlo. Jelikož z něj byly odstraněny všechny nadbytečné přísady, nemáte při použití krémového pudru pocit mastnoty či ulepenosti, nepřipadá vám ani, jako byste na sobě měla masku. Dojem svěžesti a lehkosti se nyní stane vaší novou zbraní ryzí svůdnosti. Vitamín E, arganový olej a ochranný faktor SPF 29 stojí v samotném srdci formule kompaktního pudru Maestro a přinášejí hydrataci i ochranu. Revoluční komplex dále zajišťuje úchvatné neviditelné krytí a výjimečný jas.

Pudr Giorgio Armani Maestro compact fusion make up nabízí smyslový zážitek á la Haute Couture

Maestro fusion makeup compact je zcela novým krokem na poli smyslnosti a krytí. Díky svému jedinečnému složení se jindy obyčejná aplikace mění v jedinečný smyslový zážitek. Jeho bohatou a superhebkou texturu lze srovnávat jen s jemnou a vzdušnou organzou. Tato extrémně lehká látka ladně zvýrazňuje postavu, zatímco podkladová báze tvoří jemný, průsvitný a jasný závoj na obličeji. Tato báze v mžiku dokonale přilne k pleti. Pokožka je pak jednolitě zabarvená, čistá, jasná a neleskne se. Kompaktní pudr, který je jemný na dotyk a pouhým okem neviditelný.

Součástí pudru Giorgio Armani Maestro compact fusion make up je i revoluční štětec

Laboratoře společnosti Giorgio Armani vyvinuly také speciální štětec z napůl syntetických a napůl přírodních vláken pro precizní, snadnou a vrstvitelnou aplikaci. Jeho tvar, složení a malá velikost nabízejí snadnou, hladkou a ryze ženskou aplikaci.

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Giorgio Armani Maestro compact fusion make up

Kompaktní pudr Maestro můžete nanášet pomocí štětce na míru nebo špičkami prstů (například pro drobné opravy nebo dokončení líčení).

Špičkami prstů:
Jakmile Maestro fusion makeup compact přijde do kontaktu s pletí, mění se díky transformačním vlastnostem Inteligentního tajícího komplexu v lehoučkou krémovou péči a tím zaručí přesnou a snadnou aplikaci.

Štětcem:
Na pleti zůstává jemný a pohodlný film, který s okamžitým efektem napravuje nedokonalosti pokožky a vytváří tak bezchybný povrch.

Datum uvedení: září 2013

Doporučená cena:
Case (obal): 650 Kč
Refill (vyměnitelná náplň): 1160 Kč

Zdroj obrázků a informací: L`Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail