Extrémní barvu a zář, dlouhodobou výdrž a snadnou aplikaci jediným tahem slibují nové laky Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty. Nail Lacquer představuje jedinečnou texturu a 18 odstínů laků na nehty s povrchovým leskem. Na pulty obchodů přijdou nové laky Giorgio Armani na přelomu září a října letošního roku.

Tři rodiny rafinovaných a až neuvěřitelně ženských odstínů, od vášnivě rudé po módní tělovou, přes všechny odstíny mořské modři – to přináší nové laky na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty. Každý tón prý vyjadřuje jeden aspekt světa slavného návrháře.

Giorgio Armani Beauty Nail Lacquer

FOTOGALERIE: Laky na nehty z kolekce Giorgio Armani Beauty 2013

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny vodní

Madreperla, Bleu d’Armani, Kaleidoscope, Leather Wood, Amethyst a Black Petrol: to je šest odstínů laků na nehty, které jsou odvozeny od stěžejní barvy laků řady Acqua – Bleu d’Armani.

Legendární modrá i jejích pět variací čerpajících inspiraci z barvy moře za úplňku i z odstínu hlubiny oceánu, byly nyní obohaceny o zcela nové perleťové částice: krasohledové perličky. Barva laku teď nabízí nový druh odrazu, jelikož se díky kaleidoskopickému efektu světlo odráží různými směry a na povrchu se mění v mimořádně jemné měňavé odlesky.

Odstíny přecházejí od rudé po zlatou, od zlaté po zelenou, nebo od modré po rudou a vytvářejí tak doslova hypnotizující manikúru.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny vodní

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny rudé

Rudé odstíny laků na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty mají rovněž rukopis Armani. Najdete mezi nimi kousky od rudé typických čínských laků až po mysteriózní tajemnou nachovou. Tyto neodolatelné laky na nehty jsou ztělesněním ženskosti.

Rudá sada odstínů laků na nehty nabízí intenzivní působivé barvy pro extrémně lesklé nehty a neodolatelné ruce. Jsou nádherné stejně jako proslulý odstín „Four Hundred“, skutečná hvězda na červeném koberci.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny rudé

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny béžové

Béžové odstíny laků na nehty Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty nabízejí jemnou barevnou harmonii něžných a výjimečně elegantních odstínů, jejichž škála se pohybuje od delikátní tělové přes růžovou s takzvaným efektem druhé kůže až po „gréžovou“, což je jedna z ikonických barev samotného Maestra.

Béžové laky Nail Lacquer Giorgio Armani Beauty jsou v příjemných a přirozených odstínech nám ženám mají dodat pocit nehynoucí ženskosti.

Lak na nehty Nail Lacquer: odstíny béžové

Zdroj obrázků: poskytl L’Oréal

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail