Gelové nehty umí pomoci našim nehtům ke kráse. Dobře si vybrat ale musíte nejen nehtové studio, ale také produkty pro modeláž gelových nehtů!

Přirozeně krásné nehty jsou dar, který do vínku od přírody každá žena rozhodně nedostala. V době nehtových studií na každé rohu by si však nejspíš žádná z nás s faktem, že ona tou vyvolenou nebyla, lámat hlavu nemusela. Ale ono je vše trochu jinak. Nezáleží dokonce jen na tom, které nehtové studio si vyberete, ale rovněž na tom, co za materiál a produkty používá. Jaké jsou trendy v nehtové kosmetice, na které bychom se měly zaměřit? V případě umělých nehtů a nehtové modeláže jednoznačně dominují gelové nehty. Vypadají přirozeněji než akrylové a nehty pod nimi netrpí mykózami, protože přes gel umí dýchat. Pomalu se odbourává i nevýhoda gelových nehtů ve srovnání s akrylátovými a to jejich nižší pevnost. Díky kvalitním produktům dokáží být gelové nehty již také odolnější.

Gelové nehty dají našim rukám krásu, kterou jim nenadělila příroda.

Gelové nehty dají našim rukám krásu, kterou jim nenadělila příroda.

Abychom nezůstaly jenom o povzdechu „kde najít kvalitního dodavatele produktů pro modeláž gelových nehtů?“, představím vám jednu významnou firmu na českém trhu dodavatelů nehtové kosmetiky – společnost ENII-NAILS. Značka ENII-NAILS je jedním z dominantních hráčů na poli nehtové kosmetiky v České republice i na Slovensku. Kvalitní nehtová studia její produkty znají a používají, včetně těch progelové nehty. Je na nás zákaznicích, více poptávat právě produkty této firmy. A na nehtových studiích a salonech krásy, více kvalitní výrobky ENII-NAILS nejen pro gelovou modeláž používat.

Značka ENII-NAILS je jedním z dominantních hráčů na poli nehtové kosmetiky v České republice i na Slovensku. Určitě nepřehlédněte její kvalitní produkty pro gelové nehty.

Značka ENII-NAILS je jedním z dominantních hráčů na poli nehtové kosmetiky v České republice i na Slovensku. Určitě nepřehlédněte její kvalitní produkty pro gelové nehty.

Gelové nehty ENII-NAILS od A do Z

Již deset let pracují nehtový profesionálové na českém trhu s produkty společnosti ENII-NAILS. Firma je zaměřená především na velkoobchodní prodej, ale uspokojí i individuální zájemce o odběr produktů. Pro gelové nehty nabízí firma kompletní sady pro nehtovou modeláž, ale i samostatné produkty – UV gel system, Silver UV gely, barevné UV gely a mnoho dalších.

Firma ENII-NAILS nenabízí jen produkty, ale také profesionální školení, které vás naučí základům kvalitní manikérské práce, ale také vás proškolí v konkrétních metodách používaní nabízených produktů. V případě gelových nehtů jak v oblasti nehtové modeláže jednofázovým gelovým systémem, tak třífázovým gelovým systémem.

ENII-NAILS nabízí speciální produkt Rocklac pro přírodní nehty. Trvanlivost laku a metody lakování je 10 až 14 dnů.

ENII-NAILS nabízí speciální produkt Rocklac pro přírodní nehty. Trvanlivost laku a metody lakování je 10 až 14 dnů.

ENII-NAILS za své produkty získala několik ocenění. Loni na Interbeauty Prague byl oceněn její produkt Rocklac, což je lak určený pro přírodní nehty s LED lampou s dlouhou trvanlivostí 10 až 14 dnů.

Rok před tím byl na World of Beauty & Spa oceněn jednofázový UV gel Eník. Ten je dnes nejprodávanějším gelem střední hustoty v nabídce firmy. Jde o jednofázový gel, který se hodí pro modeláž prostřednictvím gelových šablon a současně také pro nehtové tipy. Díky své samonivelizační vlastnosti nestéká a tak s ním skvěle pracují i začínající nehtové designérky. Vyniká schopnosti zpevňovat přírodní nehty, je pružný a nehtům dodává lesk.

Nejprodávanějším gelem střední hustoty v nabídce firmy ENII-NAILS je UV gel Eník.

Nejprodávanějším gelem střední hustoty v nabídce firmy ENII-NAILS je UV gel Eník.

Zdroj obrázků: FL, ENII-NAILS

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail