Viděli jsme ji a také ji ukážeme vám i s kompletním ceníkem ať víte, za kolik můžete mít v šatníku svého Gaultiera. Kolekce Gaultier pro Lindex je tady!

Když jsme o této kolekci Jean Paul Gaultier for Lindex  psali poprvé, odhadli jsme to v redakci docela přesně. Gaultier pro Lindex a hlavně pro nás, připravil módní kousky pro něj naprosto typické: pruhované oblečení, kůže (a její kvalitní napodobeniny), motivy tatoo a také sexy spodní prádlo, které nám připomíná slavnou spolupráci Gaultiera a zpěvačky Madonny.

V kampani ke kolekci Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson vystupuje i samotný módní návrhář. Spolu s modelkou Karen Elson.

V kampani ke kolekci Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson vystupuje i samotný módní návrhář. Spolu s modelkou Karen Elson.

Včera Lindex  představil kolekci od slavného Jean Paul Gaultiera a také první kampaňové fotografie. V kampani se představuje modelka Karen Elson, ale nechybí v ní ani samotný návrhář. Zatímco Karen Elson pózuje v úchvatném tričku s motivy tetování kombinovaného s poloprůhlednými pruhy, Gaultier nás láká ve svém klasickém výrazném pruhovaném oblečení.

Pruhy a tatoo, čiže motivy tetování, jsou hlavní motivy kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex.

Pruhy a tatoo, čiže motivy tetování, jsou hlavní motivy kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex.

Tváří kampaně Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson.

Tváří kampaně Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson.

Kolik stojí móda od Gaultiera z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex?

I když si běžně módu od Gaultiera nepořídíte v řádech nižších než jsou desetitisíce korun, kolekce Jean Paul Gaultier x Lindex A/W 2014 je překvapivě levná. Dokonce levnější, než bych u designérské kolekce pro módní řetězec, či už Lindex, nebo třeba H&M, které dělá podobné spolupráce, čekala. Takže za kolik si můžete svého Gaultiera pořídit? cenám jednotlivých kousků se budu věnovat v následujících odstavcích, ale jelikož už jste určitě na celou kolekci zvědaví, tak se na ní podívejte ve fotogalerii, kde naleznete i avizované ceny oblečení i módních doplňků z kolekce J. P. Gaultier pro Lindex.

FOTOGALERIE: J. P. Gaultier x Lindex – kompletní móda z této kolekce

Pokud jde o ceny, samozřejmě záleží na konkrétním kousku, ale ceny odpovídají zcela normálním cenám oblečení z nových kolekcí. Například tatoo šaty Gaultier x Lindex s dlouhým rukávem koupíte za 1299 Kč (49,95 €), tatoo tričko s dlouhým rukávem za 999 Kč (39,95 €). Za kolekci ale nejspíš budete chtít utratit mnohem více! Celá je totiž postavená na vzájemné kombinovatelnosti jednotlivých kousků do naprosto úžasných outfitů. Móda ve stylu Gaultier pro Lindex bude dokonalá právě až poté, co ji začnete takto kombinovat. Takže se teď podívejme na ceny jednobarevných modelů: na kalhoty Gaultier x Lindex, na sukně a také na kabáty či bundy z této designové kolekce. Vyberu ty modely, které se mi líbí nejvíce, ale vás možná zaujmou zcela jiné. Všechny i s cenami najdete v naší fotogalerii výše v tomto článku.

Móda v kolekci Gaultier x Lindex je vzájemně kombinovatelná do úžasných outfitů!

Móda v kolekci Gaultier x Lindex je vzájemně kombinovatelná do úžasných outfitů!

Móda v kolekci Gaultier x Lindex je vzájemně kombinovatelná do úžasných outfitů!

Móda v kolekci Gaultier x Lindex je vzájemně kombinovatelná do úžasných outfitů!

Co nepřehlédnout kromě již zmíněných kousků z kolekce Gaultier por Lindex? Neodolatelně vypadá vesmírně stříbrná lesklá moto bunda od Jean Paul Gaultier, která se nazývá také biker jacket. Je sice už dražším kouskem, stojí 2499 Kč (99,95 €), ale úžasné na ní je také to, že ji v kolekci najdete i v dětském provedení. Takže pokud si pořídíte oblečení nejen z dámské kolekce, ale zaujme vás i dětská kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex ,  můžete se se svojí ratolestí obléci ve stylu: jaká matka, taková dcera (případně takový syn). Určitě vám to bude slušet. Na Gaultierovu dětskou kolekci se určitě podívejte, protože párových kousků oblečení, stejných pro dospělé jako pro děti, je vGaultier x Lindex kolekci několik a vždy jde o mimořádně povedené kousky.

Moto bunda (biker jacket) ve stříbrné i z džínoviny z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex.

Moto bunda (biker jacket) ve stříbrné i z džínoviny z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex.

Už jsme zmínili tatoo kousky, jednobarevné kousky do kombinací, ale ještě se musíme podívat na úžasné oblečení s ikonickými pruhy.Pruhované oblečení, většinou v námořnickém duchu, tedy modrobílé, tvoří téměř třetinu celé kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex. Mnohdy jde o pletené modely svetrů nebo šatů. Právě svetrové šaty, které budou i v této sezóně podzim a zima 2014 tak módní, bych vám ráda doporučila. Stojí 1499 Kč (59,95 Kč). S pruhy najdete v kolekci také kabát. Tento kabát Gaultier x Lindex je tříčtvrťový a bílo-modrou nahradila na pruzích béžově-černá. Stojí 3499 Kč (149,95 €).

Kabát a bunda z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex staví na oblíbených pruzích.

Kabát a bunda z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex staví na oblíbených pruzích.

Spodní prádlo Gaultier x Lindex – buď sexy jako Madonna!

Přestože už zpěvačka Madonna není žádná mladice, pořád se na ní pohlíží a vzpomíná jako na sex-symbol, především v souvislosti s 80. léty, kdy se spojila s Gaultierem a její špičatá podprsenka pobuřovala, provokovala i lákala současně. Spodní prádlo, které nyní Gaultier navrhl pro Lindex je natolik sexy, že by se za něj nemusela stydět ani Madonna. Najdete zde kalhotky, podprsenky, ale i svůdné body, noční prádlo nebo župany. Úchvatné jsou třeba modely z bílo-modrého pruhovaného setu, kdy pruh je vytvořen modrým řetězem. Gaultierova podprsenka zde stojí 799 Kč (29,95 €), kalhotky 599 Kč (24,95 €) a tanga 399 Kč (17,96 €).

FOTOGALERIE: Spodní prádlo z kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex

Základ kolekce Gaultier x Lindex – nízké ceny i pro masu

Možná, že jste zvyklí nakupovat ještě levně, ale řekněme si to na rovinu. Pod určitou cenu se už oblečení skutečně nedá nazývat módou a je velice chválihodné, že se Lindex snaží držet ceny i své designové kolekce s J. P. Gaultierem tak nízko a přitom nabízet dokonce módu v kategorii luxus. A co k tomu říká návrhář? „Vytvářet takovouto kolekci je pro mě výzva – ale velmi pozitivní výzva. Umožňuje mi to setkat se s lidmi, s nimiž obvykle nepracuji, a také vytvářet oblečení v cenové hladině, která je opravdu dostupná,“ říká Jean Paul Gaultier.

Kde a kdy koupíte kolekci Jean Paul Gaultier pro Lindex?

Kolekce Jean Paul Gaultier pro Lindex přijde na pulty prodejen Lindex 8. října 2014. Když ji nenajdete na té své, nebo v ní bude kousek, který jste si vyhlídla chybět, můžete si vše koupit online. Eshop Lindex bude nabízet kompletní sortiment z kolekce Jean Paul Gaultier x Lindex. Takže navštivte e-shop lindex.cz . Doručení také do České republiky je samozřejmostí.

V kampani ke kolekci Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson vystupuje i samotný módní návrhář. Spolu s modelkou Karen Elson.

V kampani ke kolekci Gaultier x Lindex je modelka Karen Elson vystupuje i samotný módní návrhář. Spolu s modelkou Karen Elson.

Zdroj obrázků: móda Jean Paul Gaultier x Lindex

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail