Značka GATE objevila v této sezóně tartan jako staronový módní vzor, kterému jen stěží kdokoliv z nás odolá. Víme, jak jej kombinovat do dokonalých outfitů!

Do historie módy se zapsalo několik módních vzorů, které dnes zcela bez problémů můžeme nazvat módním fetišem. Jedním z nich je také tartantartanový vzor neboli skotská kostka. Teď si ji v nádherné podobě můžete koupit v nové kolekci GATE pro podzim a zimu 2014/2015.

Značka GATE objevila v této sezóně tartan jako staronový módní vzor, kterému jen stěží kdokoliv z nás odolá.

Značka GATE objevila v této sezóně tartan jako staronový módní vzor, kterému jen stěží kdokoliv z nás odolá.

Tartan, čili skotská kostka, byl tradiční motiv skotských kiltů. Kdo před pár lety v Praze na vlastní oči nezažil nápor skotských fanoušku v rudých tartanových kiltech, kteří se přišli podívat na svůj zápas se Spartou, netuší, o jaký ne sportovní, ale módní zážitek přišel. Mimochodem, prý pod těmi sukněmi Skotové nic neměli. Nevím, bylo mi trapné se zeptat nebo nedejbože šmírovat 🙂 Teď se kostka v tradiční rudé barvě kombinované s černou a protkávanými žlutými proužky usadila v podzimní a zimní kolekci GATE. Károvaný vzor vyniká vždy nejlépe na tkaných látkách, přesně tak jak jej i GATE zakomponovala do své kolekce. Historický vzor využila značka pro vytvoření extrémně trendy a módní kolekce podzimu.

GATE a tartan – můžeme slavit (post) první podzimní den

Červená skotská kostka se v nové kolekci GATE podzim/zima 2014/2015 objevuje na sukních, kalhotách, svetrech a na dlouhých šálách.GATE nás také rovnou učí, jak nechat tento úžasný tartan co nejlépe vyniknout. Tartan totiž už nepotřebuje další vzory jako sparring partnery. Naopak! Nejlépe vynikne v jednoduchých outfitech s černou, nebo s černobílými kousky. Tartan ale nepohrne ani džínovinou. Vždyť například jednoduchá červená kostkovaná košile s riflemi není nic, do čeho bychom se nedokázaly ve vteřině zamilovat. Že už jste podobné kombinace někde viděly? No ano, už proběhly šatníky historickými, punkovými, rockovými a teď se chystají proběhnout ten náš!

FOTOGALERIE: Tartan vynikne v jednoduchých outfitech

Takže milé holky, včera jsme v magazínu o vlasech a účesech Vlasyaucesy.cz psali o tom, jak jsou Skotové (a Irové) se zrzavými vlasy děsně sexy. Dnes vám tady vnucuji tradiční skotskou kostku. Tak co se tak trochu seversky naladit, což není teď, co už máme za sebouprvní podzimní den nic nenormální, a třeba o víkendu si vyrazit zkusit nějaký ten skvělý kostkovaný outfit? Výhodou GATE jsou nízké ceny, takže můžete rovnou naplánovat nákup celého outfitu a nejen jednoho sice hezkého kousku, avšak bez dokonalosti tkvící v celé perfektně ladící módní kombinaci?

Zdroj obrázků: GATE – tartan v kolekci podzim/zima 2014/2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail