Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 693

Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/plugin-templates/login-with-ajax/) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/249487/virtual) in /data/web/virtuals/249487/virtual/www/domains/profimoda.cz/wp-content/plugins/login-with-ajax/login-with-ajax.php on line 723

Hrajte od teď fotbal stylově – pořiďte si fotbalové dresy. Pro profesionály i amatéry je ve svých i vašich vlastních designech dodává společnost DDsport.

I když bych rozhodně za český národní sport označil hokej, je to právě fotbal, který se hraje všude. Hrajeme jej v práci s kolegy i s kluky ze sousední firmy, zakopu si přes víkend na chalupě, se sousedy přes týden u baráku i v létě se synovci u našich. Fotbal je sport, do kterého se nemusím nutit. Jít si zaběhat nebo do posilovny mne nepřinutíte. S mnoha dalšími sporty je spojena příliš nároční příprava. Ale fotbal je prostě dokonalý. Je jedno, jestli nakonec vyhrajete, či prohrajete. Jako parta nakonec i tak všichni skončíte hezky přátelsky „na jednom“. A aby váš fotbálek, a je jedno, jak až moc je amatérsky, dostal šmrnc, chce to parádní fotbalové dresy. Profesionálům i srdcařům pro fotbal nabízí svůj sortiment fotbalových dresů DDsport.cz.

Jenom s podkolenkami si na fotbale nevystačíte! Pořiďte si kvalitní fotbalové dresy od DDsport.cz.

Jenom s podkolenkami si na fotbale nevystačíte! Pořiďte si kvalitní fotbalové dresy od DDsport.cz.

Fotbalové dresy pro každého od DDsport

Je jedno, jestli je pro vás fotbal pouze odreagování s kolegy po práci, zábava s dětmi nebo se třeba ve vašem místním klubu snažíte vyšvihnout o kousíček výš. Kvalitní a dobře vypadající fotbalové dresy dají vždy hře větší styl. Navíc není nad to, poznat spoluhráče od soupeřů a povím vám, není to vždy snadné. Někdy proto, že se partička na fotbálek sejde vždy v jiném složení, jindy pak proto, že se „nejen na jedno“ zašlo už před zápasem. Fotbalové dresy DDsport koupíte v mnoha designech, ve všech běžných velikostech a výhodou je i rychlá dodávka. Barevné kombinace jednotlivých dresů lze upravit a současně lze na dresy natisknout vaše vlastní potisky s názvem klubu či hráčské skupiny, se jmény sponzorů a klidně třeba jen s vašim životním mottem. Za potisk již dokonce naplatíte nic navíc.

I takto mohou vypadat vaše fotbalové dresy. Potisky na dresy navíc jsou zcela zdarma a navrhnout si je lze pomocí šablon přímo na stránkách DDsport.

I takto mohou vypadat vaše fotbalové dresy. Potisky na dresy navíc jsou zcela zdarma a navrhnout si je lze pomocí šablon přímo na stránkách DDsport.

Ani fotbalový dres ve vlastním designu není problém

Máte však možnost dát své fantasii ještě větší prostor a fotbalové dresy si navrhnout ve vlastním designu celé. Váš dres tak bude 100% originál. DDsport.cz si poradí s vašim návrhem připraveným profesionálním grafikem, ale klidně i jen s „v tužce“. Ze skice pak vašemu návrhu dají profesionální podobu přímo grafici v DDsport. Už při objednávce 10 ks dresů máte toto zpracování designu na klíč zcela zdarma. K jednoduchým návrhům lze využívat rovněž konfigurátor na stránkách DDsport.cz

Podívejte se na galerii grafiky fotbalových dresů DDsport.cz.

DDsport – vše co potřebujete na sebe pro fotbal

Společnost DDsport je na trhu již 20 let a nabízí dresy pro různé sporty, včetně fotbalových dresů. Expresní dodání umí firma zajistit už do 48 od objednávky. Pro profi fotbalisty i amatérské skupiny hráčů nabízí DDsport fotbalové dresy, trenýrky, štulpny, týmové oblečení, oblečení pro brankáře, pro rozhodčí, pořadatelské vesty, rozlišovací dresy, tréningové oblečení i propagační předměty. Dresy fotbal pozvednou, ať už je na jakékoliv úrovni.

 

Zdroj obrázků: FL, DDsport.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail