Pro zdravý růst, vývoj pevných kostí a krásných zubů, potřebují děti vápník a vitamín D. Floradix Kindervital je doplněk stravy, který pomůže!

U dětí bychom měli dbát o zdravou výživu a správný příjem vitamínu ještě více než u nás dospělých. Možná, že i vy nosíte domů svým dětem kilogramy ovoce a zeleniny – stačí to ale? Stále častěji se objevují informace o tom, že obsah vitamínů v ovoci, které se často pěstuje v nepřirozených podmínkách, sklízí nedozrálé a dopravuje se tisíce kilometrů, už dávno neobsahuje vitamíny, jenž by mělo. A zelenina je na tom podobně. Textíky „s přidaným vápníkem“ si sice můžeme přečíst na mnoha výrobcích pro děti, ale často jde o nezdravě přeslazené sladkosti nebo o výrobky, které dětem prostě nechutnají. Jak dostat do našich dětí nenásilně vitamíny z přírody? Řešení přinesla německá firma Salus Haus, mimo jiné i v produktu Floradix Kindervital.

Salus Floradix Kindervital je doplněk stravy, který našim dětem poskytne vše, co potřebují pro zdravý růst kostí a pro zdravé zuby.

Salus Floradix Kindervital je doplněk stravy, který našim dětem poskytne vše, co potřebují pro zdravý růst kostí a pro zdravé zuby.

Firma Salus Haus vznikla již v roce 1916 a je tomu letos 100 let, co zahájila výrobu svých čistě přírodních produktů. Doplňky stravy Salus neobsahují žádná aditiva, barviva ani chemické konzervanty. Vyrábí se z čistých a přísně kontrolovaných bylin, které podléhají přísným laboratorním analýzám z hlediska jejich původu i vyloučení obsahu škodlivých pesticidů. Současně jsou produkty Salus Haus postaveny na synergickém efektu namíchaných ingrediencí, které navzájem posilují účinek každé jednotlivé složky. A přesně takového pomocníka plného vitamínu teď chci představit každé mamině, tatínkovi, babičce či dědečkovi, kteří chtějí svým dětem dopřát vyváženou kombinaci a dávku vitamínů, jenž jsou pro děti prospěšné a které dětské tělo umí doopravdy zpracovat – doplněk stravy pro děti Salus Floradix Kindervital s obsahem vápníku, vitamínů D a dalších důležitých vitamínů.

Dětské tělo potřebuje pro zdravý růst kostí a zubů vápník a vitamín D

V dětství si naše tělo  doslova „zapíše“ do deníčku vše, za co se nám pak v pozdějším věku vymstí. Abychom si z dětství odnesli jen to pozitivní, potřebujeme dát malému dětskému tělíčku vše, co potřebuje pro svůj zdravý růst. Pevné kosti, které se nebudou lámat a nebudou v dospělosti náchylné na osteoporózu, zdravé pevné zuby odolné kazům – to vše si žádá dostatek vápníku a vitamínu D. Jenomže ty samy o sobě nestačí. Pro jejich kvalitní vstřebávání, ale i pro podporu dalších důležitých funkcí těla a imunitního systému, potřebuje dětské tělo zejména vitamín C, B6 a B12. A to vše ve vzájemně synergické kombinaci teď můžete svému dítěti servírovat v jednom jediném přírodním přípravku Floradix Kindervital.

Floradix Kindervital je bohatý zdroj vápníku,vitamínu D a dalších vitamínů pro naše děti.

Floradix Kindervital je bohatý zdroj vápníku,vitamínu D a dalších vitamínů pro naše děti.

Floradix Kindervital je doplněk stravy, který dětem chutná

U dětí je velice důležité myslet nejen na účinnost přípravku, ale i na to, jestli jim bude chutnat. Často totiž nepříjemná chuť, nevábná vůně nebo tabletová forma různých přípravků a doplňků stravy vede k tomu, že je děti apriori odmítají. Floradix Kindervital je jiný. Dětem chutná, snadno se polyká, a to, že nabízí vápník a vitamín D v tekuté formě je výhodné i vzhledem k lepšímu vstřebávaní obsažených látek do dětského tělíčka.

Floradix Kindervital by jako doplně stravy neměl chybět v žádné domácnosti s dítětem.

Floradix Kindervital by jako doplně stravy neměl chybět v žádné domácnosti s dítětem.

Doplněk stravy pro děti Floradix Kindervital obsahuje bylinné výtažky, devět vitamínů a koncentrované ovocné šťávy. Obsažený vápník a vitamín D jsou nezbytné pro zdravý vývoj kostí a normální růst dítěte bez růstových poruch. Floradix Kindervital pomáhá zabezpečit rovnováhu vápníku, vitamínů A, D, E, C, B1, B2, niacinu, B6 a B12. Tekutou formu přípravku nemají děti problém polykat. Doplněk stravy je vhodný pro děti od 3 let. Doporučená denní dávka je 20 ml. Distributorem tohoto doplňku stravy do České republiky je společnost Liftec CZ.

♥ TIP: Podívejte se na skvělé složení přípravku Floradix Kindervital

Složení Floradix Kindervital: směs koncentrátů ovocných džusů (51%) z hroznového vína, voda, extrakt ze svatojánského chleba, jablka, meruňky, ananasu, mučenky a citronu. Vodné extrakty (40%) z kořene karotky, plodu anýzu, plodu koriandru, nati kopřivy, nati potočnice lékařské, listu špenátu, květu heřmánku. Vápník ve formě laktátu a glukonátu. Přírodní aroma. Zahušťovadla guaranová a xantanová guma. Vitamín C, vitamín B2, vitamín E, riboflavin, vitamín B6, vitamín B1, vitamín A, vitamín D, vitamín B12.

Zdroj obrázků: FL, Liftec CZ

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail