Fleece mikina je novým módním fenoménem. Snoubí v sobě oblíbený střih mikiny a úžasný materiál – flís, nebo také flis či fleece.

Pokud někoho chcete obdarovat oblečením, je mikina vhodná zejména kvůli svému pohodlnému střihu, na kterém se ztratí i nepřesnost ve vybrané velikosti. Fleece mikina pak kombinuje tento skvělý střih s úžasným, hebkým, hřejivým a přitom celoročním materiálem. Fleecová mikina neurazí jako dárek ženy ani muže. Stejně tak je skvělá pro děti, teenagery, rodiče i ještě starší generace. Střih mikiny bývá nadčasový, materiál je praktický a příjemný. Je to vlastně takový „plyšák“ pro dospělé. Samozřejmě že fleecovou mikinou můžete obdarovat děti, ale zejména když vyrostou z plyšových hraček, začíná čas, kdy lze místo nich darovat oblečení, které je „přítulné“ stejně jako dětští plyšáci. Je až neuvěřitelné, jak umí být fleece příjemný na dotek a hřejivý.

Fleece mikina je ideální „měkký dárek“ pro kohokoliv. Je to „plyšák“ pro dospělé, který je praktický, hřejivý a hebký.

Fleece mikina je ideální „měkký dárek“ pro kohokoliv. Je to „plyšák“ pro dospělé, který je praktický, hřejivý a hebký.

Mikina a fleece – to jsou skvělí partneři pro vrstvené oblékání

Fleece mikiny jsou skvělé i pro náročnější outdoor oblékání. Mikina fleece materiál miluje a dohromady to jsou ideální partneři pro vrstvené oblékání. A kdo by teorii vrstveného oblékání nepoznal! Právě fleece mikina je tou hřejivou vrstvou, na kterou patří už jen tenká nepromokavá a větru odolná vrstva. Pokud ale nefouká ani neprší, vystačíte si s ní i v zimě jako s poslední vrchní vrstvou. Stejně tak poslouží na jaře nebo na podzim. Zatímco v chladnějších měsících si ji oblečete na teplé termopládlo, v létě vám pod ní postačí lehké letní tílko nebo prádlo. Využijete ji večer nebo ve dnech, kdy se víc ochladí.

Fleecová vesta – aby záda neprochladla

Stejným způsobem lze pro pohodlné a účinné vrstvení používat fleecové vesty. Ty jsou navíc ideální na doma nebo na chalupu. Pokud si chceme dopřát pohodlí, obvykle se příliš neoblékáme. Jenomže co když nám je přece jen zima? Tehdy nejlépe zahřejí právě fleece vesty. Rukám zůstane více volnosti, ale záda i přední část trupu jsou hezky v teple.

Fleece vesty by rozhodně neměly v šatníků chybět ani jako outdoor vybavení, ani jako pohodlné volnočasové či domácí oblečení.

Fleece vesty by rozhodně neměly v šatníků chybět ani jako outdoor vybavení, ani jako pohodlné volnočasové či domácí oblečení.

Fleece mikina je ideální na zimní sportování

To, že si fleece mikinu oblečeme pod bundu na běžky nebo na lyže je dost pravděpodobné. Ale fleece mikina nám umí hlídat kondici i tehdy, když se chceme vzdát svého kondičního běhání s tím, že se začneme vymlouvat na zimu a na to, že nemáme co na sebe. S kvalitní flísovou mikinou se vymlouvat nelze. Protože jít si zaběhat ve fleesové mikině lze za každého počasí. Zima vám rozhodně nebude. Takže fliska, jak se fleece mikině s oblibou říká, je také našim osobním trenérem a koučem v jednom.

Zdroj obrázků: FL, Xfer.cz

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail