Ostravský Fit Park není jen tak nějaké fitko. Je největším v České republice. Potkáte zde profíky, kteří vás umí nasměřovat správně pokud jde o cvičení. Je to též místo, kde nikdy nečekáte, než se uvolní cvičící stroj. Fitness funguje na ploše větší než 2200 m2 a zacvičit si lze až na 160 skvělých strojích. A nejen to.

Vždy je ideální čas začít pracovat na své kondici i zdraví

Zapomeňte na to, že jste své předsevzetí, pokud jde o cvičení, pohyb nebo zdravou výživu porušili hned první lednový týden. Pokud jste z Ostravy či z okolí, stavte se kdykoliv ve Fit Parku a začněte vylepšovat své tělo co do vzhledu, i pokud jde o jeho zdraví. Fit Park není jen posilovna. Toto prestižní fitness centrum Ostrava nabízí obrovské množství různých sportovních aktivit pro ty, co se chtějí spotem bavit, pro další, kteří chtějí cvičit, aby vypadali lépe, a samozřejmě i pro ty kdo chtějí začít cvičit se zdravotních důvodu. Kardio cvičení, funkční a core cvičení, jóga, spinning, H.E.A.T., badminton, cross tréning, gymnastický tréning – to je jen malý výčet pohybových aktivit. Kterým se lze ve fitness Ostrava Fit Park věnovat.

Na svoji cardio zónu jsou ve Fit Park pyšní. Oprávněně

I cardio zóna, kterou Fit Park nabízí, nemá v ČR obdoby. Přes 60 profesionálních stojů tady čeká na každého, kdo si che zacvičit na běžeckém pásu, spinningovém kole, rotopedu, orbitreku, elipticalu, na simulátoru chůze, veslovacím trenažeru, na trenažeru imitujícím šplhání na laně či chůzi po schodech. Mnohé z těchto trenažerů v žádném jiném fitness u nás ani nenajdete. Fit Park proto není jen regionální fitness Ostrava Vítkovice, ale skutečné eso nejen mezi českými fitness centry.

Individuální cvičení, cvičení s trenérem i cvičební lekce

Přijďte si zacvičit. Oblíbená je třeba funkční zóna na ploše 350 m2 určená pro dnes tak oblíbený funkční tréning. Chcete cvičit, ale nevíte jak. S obsluhou strojů vám poradí obsluha fitcentra. Využít však lze i služby osobního trenéra. To je pak cvičení efektivnější a rovněž máme větší motivaci. Nepřehlédněte ani oblíbené skupinové lekce. Například jóga Ostrava – to je opět především cvičení ve Fit Park. Cvičit ve skupině však lze i kruhový tréning, H.E.A.T., Power Spinning, Fitbox a k dispozici jsou i další oblíbené skupinové aktivity.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail