Fejky vůní nejsou to stejné, co imitace parfémů. Za ty se rozhodně nestyďte

Směle nakupujte vůně, jež jsou imitacemi slavných parfémů. Ty se nedají patentovat, a tak je může vyrábět klidně někdo jiný. A jak poznat fejk? Vydává se za pravý parfém třeba použitým flakonem. To kvalitní imitace nedělají. Nabízí je třeba francouzské Esensino a koupíte je i u nás.

Mnohé z nás parfémy fascinují. Někdo oceňuje skutečně vůni, a tak by to i mělo být. Jiné z nás jsou však ochotné platit obrovské částky za značku parfému, nebo dokonce za její flakon. Pojďte si užít více vůně a kupte si imitace nejslavnějších parfémů levněji. Alespoň zjistíte, jestli jsou pro vás ty pravé. Vždyť mnoho žen si koupí vůni, o které nakonec zjistí, že jí vůbec nesedí. A výdaj to vůbec nemusí být malý. Kupte si tedy za zlomek ceny imitaci těch parfémů, které vás lákají, k tomu flakonky na parfémy do kabelky, a zkuste, jestli vůbec někdo pozná, že to není originál. Flakonky na parfémy neprozradí, že vůně nakupujete chytřeji než jiní.

Parfémy, kterými nemusíte šetřit

Kdo si koupí drahý parfém, často s ním zbytečně šetří. Nakonec jej po létech vyhazuje, protože na světle změnil barvu a vůně už je vyčpělá, či se na ní pozná, že se v ní jednotlivé vonné složky od sebe oddělily. Přitom užít si parfém znamená vpustit jej do svého života naplno. Nosit jej na těle i jako vůni ve vlasech. Mít jej doma i v kabelce.

Kolik utratíte za parfémy?

Za dámské parfémy umí ženy utratit skutečně horentní částky. Díky vůním, které se inspirovaly nejslavnějšími dámskými parfémy, nejenže ušetříme, ale taktéž máme možnost vyzkoušet více krásných vonných kompozic. Imitace parfémů Esentino nejsou žádné fejky vůní, ale kvalitní vůně postavené na stejných ingrediencích jako u původních parfémů. Všechny se nabízí v koncentracích jako Eau de Parfum (EDP) s podílem vonných esencí minimálně 18 %. Což je často silnější koncentrace než u originálu. Právě ona zaručuje trvanlivost vůně. Ta je u této koncentrace zhruba 4 až 6 hodin.

Chcete vonět krásně celý den? Pozor na fejky vůní

  • Aplikujte vůni na správná místa. Předně tam, kde tepe krev pod povrchem kůže, tedy na zápěstí či na krk. Mnohým ženám, zejména s dlouhými vlasy, se osvědčila i lehká aplikace do vlasů.
  • Pořiďte si flakonky do kabelky, abyste měly vůni vždy při ruce. Jsou praktické, malé a diskrétní. Esensino prodává i přímo 100ml náplně na dolévání, ale též 25ml flakonky, do kterých lze parfémy dolévat.
  • Volte vždy kvalitní imitace a nikdy ne fejky vůní. Jejich kvalita je nevalná, často voní jinak a rychle se též vůně ztrácí. Mohou být dokonce zdravotně problematické. To se u francouzských vůní Esensino nestane.

Je libo zkusit nejslavnější parfém světa?

Již po dlouhá desetiletí stojí na piedestalu mezi vůněmi parfém slavné módní návrhářky Coco Chanel – Chanel No 5. Zatímco 100ml originál stojí přes 4000 Kč, ve stejném objemu si jej jako věrnou imitaci od Essensino lze pořídit již za 399 Kč jako náplň k dolévání, nebo za 499 Kč za verzi ve flakonu. Imitace parfému Chanel se vám tedy rozhodně vyplatí. Stejně výhodně máte možnost vyzkoušet i další vůně Chanel, ale i dalších slavných značek.