Dopřejte si více než jen běžný erotický zážitek. Erotické masáže v Praze nabízí to nejžádanější v oblasti intimních služeb.
Dopřejte si více než jen běžný erotický zážitek. Erotické masáže v Praze nabízí to nejžádanější v oblasti intimních služeb.

Erotické masáže v Praze a jejich modernizace

Erotika je zcela přirozenou součástí lidského života. Je důležitá pro naše fyzické i psychické zdraví. Od psychické i fyzické nepohody nám pomůže mnohdy lépe, než návštěva lékaře-specialisty. Dopřejte si více než jen běžný erotický zážitek. Erotické masáže v Praze nabízí to nejžádanější v oblasti intimních služeb.

Moderní svět se neustále vyvíjí a tradiční zvyky a postupy unáší proud velkoměsta. Toto platí i pro erotické masáže v Praze, které se inovacím nevyhnuly.

Erotické masáže již dávno nejsou tabu

Dnes už je všeobecný přístup k lidské sexualitě velmi otevřený. Ve finále to znamená, že mnoho fetišů a praktik již není tabu. Obecně platí pravidlo, že pokud se vám to líbí a nezraňuje to jinou osobu, která s tím nesouhlasí, pak je vše v pořádku. A o jaké služby že se to vlastně jedná?

Masáže s prvky BDSM

Takové masáže mohou být velmi intenzivní, a to nejen z erotického hlediska. Při masáži se často využívá nejrůznějších pomůcek, jako jsou pásky přes oči, pouta i bičíky.

Díky čemu taková masáž může být jedinečná? Tak například při zavázání očí a znemožnění využití zraku automaticky dochází ke zvýšení citlivosti ostatních smyslů, jako například hmatu, který se uplatňuje po celé ploše pokožky, což je obzvláště při masážích vítaným benefitem.

Kromě toho je otázka submisivity a dominance velmi vzrušujícím faktorem a může být příjemným zpestřením v oblasti erotických zážitků.

Vyzkoušejte moderní erotické masáže v Praze.
Vyzkoušejte moderní erotické masáže v Praze.

„Foot“ masáž

Přeloženo do češtiny, masáž nohami. Masér nebo masérka při této masáži využívá svých dolních končetin ze všech možných úhlů. Masáž zahrnuje kontakt s nárty, chodidly, lýtky a vše, na co si vzpomenete v oblasti spodních údů, respektive cokoliv, na čem se domluvíte s vaším masérem nebo masérkou.

Masturbační vajíčko

Jedná se o erotickou pomůcku ve tvaru vajíčka. Vevnitř se obvykle nachází lékařský latex a dovnitř se před použitím aplikuje lubrikační gel, kombinace těchto dvou faktorů zamezuje nepříjemnému tření. Výstupky uvnitř mají zajistit ještě intenzivnější vyvrcholení.

Mýdlová masáž

Mýdlová masáž je obdobou japonské Nuru masáže, místo gelu se však používá teplá mýdlová pěna připravená z kvalitního mýdla a olejů. Masér či masérka jsou při masážích často nazí, protože používají celou plochu svého těla.

Obvyklým začátkem a koncem je horká sprcha. Na začátku má za úkol vaše tělo zahřát a připravit na doteky. Další průběh záleží na jednotlivých nabídkách salónů.

Je pravda, že mýdlová masáž není tak docela moderna, svůj původ má již ve starém Turecku, ale dnešní způsoby se od tehdejšího provedení přesto poněkud liší.

Masáže pro páry

Taková masáž může být kombinací předchozích metod (opět záleží na nabídce jednotlivých studií), rozdílná je pouze v tom, že ji prožíváte s vaším partnerem. Obdobný společný zážitek může přinést zcela nový odlesk do vašeho milostného života.

Erotické masáže v Praze nabízí moderní přístup k intimním službám.
Erotické masáže v Praze nabízí moderní přístup k intimním službám.

Masáže spojené s vířivkou či saunou

Tento druh spojuje moderní lázně s erotikou. Například takový efekt tantra masáže může být horkým prostředím sauny znásoben.

Některé salony nabízejí takzvaný „tanec na klíně“, v angličtině „lap dance“, který se zase může vyjímat v prostředí vířivky.

Masáž prostaty

Tento druh do řady předcházejících příliš nezapadá, jeho výhody se totiž týkají především zdravotního hlediska. Pomáhají prevenci před nepříjemnými onemocnění prostaty jako je rakovina nebo záněty. Dále má také pozitivní vliv na její správnou funkci, na vyplavování těch hormonů, které mají na svědomí (ne)vypadávání vlasů a správnou funkci imunitního systému. Může být i příjemným zpestřením milostného života, není proto od věci dozvědět se něco o jejím provedení.

Tato masáž je obvykle vedena přes konečník, čehož se však pánové nemusí děsit, neboť i to může být se správným masérem nebo masérkou a dostačujícím množstvím lubrikačního gelu příjemným zážitkem. Masáž se dá vést i zvenčí, masáží v podbřišku, ta však není ani zdaleka tak účinná, protože masírující prsty a prostatu dělí příliš mnoho vrstev, zatímco při masáži přes konečník tomu tak není.

Zdroj obrázků: Pixabay