Podzimní únava přichází. Stres z návratu do pracovního procesu, k tomu nevlídné počasí. Je čas na wellness. Zkuste jej tentokrát v Equitana resortu.

Bylo by to krásné. Po šesti měsících na mateřské dovolené by nám lékař napsal lázně. Trpíte v práci stresem? Dříve než do nás lékař začne ládovat prášky na deprese, předepíše nám wellness pobyty. Takových případů by se našly stovky. Jenomže… Této utopie se nejspíš nedožijeme, a tak se o svoji relaxaci musíme starat i bez příspěvků zdravotních pojišťoven. Nemusíte hned plánovat pobyt v drahých lázních. Účinným je relaxační pobyt v kvalitním wellness resortu, jakým je Equitana. Podle vašich časových možností si lze zvolit délku pobytu, přičemž nejoblíbenějšími jsou wellness balíčky na víkend.

Equitana – to je relaxace i aktivní odpočinek se vším všudy.

Equitana – to je relaxace i aktivní odpočinek se vším všudy.

Podzimní prodloužené víkendy

Na mnoho lidí spíše než na jaře dolehne skutečná únava na podzim. Dny se zkracují, přichází sychravé počasí, často se ozývají staré zdravotní potíže v podobě bolesti svalů a kloubů. Za sebou máme sice letní dovolenou, ale skutečně byla pro nás odpočinkem? Vždyť zorganizovat rekreaci pro celou rodinu bývá docela fuška. Do toho jsme se naplno vrátili do pracovního procesu, dovolené už máme tak pár dnů jen na to, abychom si prodloužili Vánoce. Tehdy je čas na podzimní prodloužený víkend. Zůstaňte v Equitana hotelu dvě nebo tři noci. Vítaní jsou zcela individuální hosté, ale i páry nebo rodiny s dětmi. Chcete-li si však skutečně odpočinout, zkuste si tentokrát vyrazit jen tak. S malou taškou a bez partnera. Wellness pro jednoho je velice oblíbené. Nebo ve dvojici s dobrou kamarádkou či kamarádem. Nudit se určitě nebudete.

SPA centrum Equitana

Equitana nabízí vlastní hotelový bazén s protiproudem. K tomu je ve SPA centru k dispozici jakuzzi vana, finská sauna, infrasauna, parní lázně i Kneippův chodník. Kdo si v létě přece jen neužil příliš sluníčka a skončil zavřený třeba v kanceláři, má možnost využít SUNSKY solární louku. Nejenže chytnete dodatečně krásný bronz, ale díky light terapii se vám uvolní svaly, prokrví pokožka a rovněž tělo nastartuje proces vylučování škodlivých látek. Solární louka se doporučuje i na zlepšení trávení, zvýšení celkové obranyschopnosti těla, či ke zkvalitnění spánku.

Prodloužený víkend v Equitana plný wellness procedur.

Prodloužený víkend v Equitana plný wellness procedur.

Prodloužený víkend v Equitana plný wellness procedur

Wellness resort nabízí i konkrétní wellness procedury. Ty si lze objednat individuálně, třeba do hotelu dojít jenom na samotné procedury, nebo v rámci pobytových balíčků. Profesionální masér se postará o vaše tělo. Klasická masáž zahrnuje uvolnění zad a šíje, nebo se zaměřuje na celé tělo. K dispozici jsou i exotické masáže: čokoládová, masáž lávovými kameny, nebo aroma masáž éterickým olejem.

Ve wellness centru Equitana se postarají i o vaši pleť. Zvolit si lze klasické i nadstandardní ošetření pleti. Včetně speciálního hloubkového čištění pleti ultrazvukovou špachtlí.

Equitana nabízí vyžití i pro milovníky koní a dalšího aktivního odpočinku

Potřebujete si odpočinout a získat trochu jiný pohled na svoji práci, život či na svět? Říká se, že ten nejkrásnější je ze hřbetu koně. A i to si v Equitana resortu máte možnost užít. Nabízí totiž jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé, včetně kompletních služeb jezdecké školy. A pro podzim je ježdění ideální.

Equitana nabízí vyžití i pro milovníky koní a dalšího aktivního odpočinku.

Equitana nabízí vyžití i pro milovníky koní a dalšího aktivního odpočinku.

Aktivní odpočinek v Equitana resortu, to je i celá škála dalších aktivit. Najdete zde běžecké trasy, půjčit si lze horské kolo i buginu, zahrajete si volejbal, nohejbal, kroket, pétanque, biliard, bowling a šipky. Ve vlastním hotelu resortu lze i rybařit. Pokud přece jen vezmete děti, ty se zabaví na hřišti s trampolínou, ale i v rámci speciálních akcí pro větší skupinky dětí.

Zabalte to a vyrazte si odpočinout od všedního stresu a rovněž od všední nudy. Vždyť ta dokáže mnohdy unavit nejvíce.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail