Kouření cigaret je záležitost velice úzce propojená s módou. A ta se teď výrazně mění. Klasické cigarety nahrazuje zdravější elektronická cigareta.

Zdravý životní styl jako novodobá modla mění i módu kouření. Klasické cigarety se nahrazují zdravější formou kouření a novou módní ikonou se stala elektronická cigareta. Na rozdíl od klasické cigarety je e-cigareta zdravější. Pořád si užíváme účinky vdechovaného nikotinu, ale ten v podstatě inhalujeme a odpadají negativní účinky kouření způsobené především vdechováním kouře s obsahem dehtu. E-cigaretou neobtěžujeme ani své okolí a neděláme z lidí kolem sebe pasivní kuřáky. Vdechujeme totiž pouze aromatizovanou páru. Ta navíc voní. Ano, je to tak – elektronické kouření nesmrdí a naopak voní. Náplně do elektronické cigarety se prodávají v mnoha provedeních. Užít si můžeme klasické tabákové vůně, ale i cukrářské vůně vanilky, karamelu, čokolády, vůně bylinek – především máty a vůně ovoce.

Móda mění i kouření. Klasické nezdravé cigarety nahradila zdravější elektronická cigareta.

Móda mění i kouření. Klasické nezdravé cigarety nahradila zdravější elektronická cigareta.

Elektronická cigareta šetří výdaje

Zdravotní výhody elektronické cigarety nejsou její jedinou předností. Nejenže nám po e-kouření nezežloutnou nehty, prsty a zuby, ale šetříme i finance investované do své malé neřesti. Elektronická cigareta je totiž cesta k levnějšímu kouření, a i proto se její pořízení vyplatí. Hned na začátku je však třeba investovat do kvalitní e-cigarety. Některé levné produkty totiž například neumí zabránit vytékání obsahu e-liquidu, tedy náplně cigarety. E-liquid se pak dostává do baterie i do úst. To však není případ e-cigarety Joyetech eGo AIO.

Gentleman dnes kouří „elektronicky“. Elektronické cigarety neobtěžují okolí ani nepoškozují zdraví. Kvalitním a velice stylovým produktem je Joyetech eGo AIO.

Gentleman dnes kouří „elektronicky“. Elektronické cigarety neobtěžují okolí ani nepoškozují zdraví. Kvalitním a velice stylovým produktem je Joyetech eGo AIO.

Zakuřte si s Joyetech eGo AIO

Jakou elektronickou cigaretu si pořídit? Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO je kvalitní produkt s vysokým výkonem a kouřivostí. Objem vháněného vzduchu si snadno sami nastavíte podle vlastních potřeb. Cigareta je rovněž bezpečná a tzv. „dětská“ pojistka zabraňuje nechtěnému otevření a uvolnění obsahu. E-cigarety Joyetech eGo AIO jsou cigarety pro náročné e-kuřáky, kterou však zvládnou obsloužit a nastavit i naprostí začátečníci.

Zdroj obrázků: FL, Joyetechegoaio.cz – koláže ContentPub

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail