Za sebou máme také představování pánských kolekcí v Miláně. Kolekce pro jaro a léto 2015 ukázaly něco zcela jiného než Londýn. Zatímco Menswear London byl o crazy kreativitě, Miláno předvedlo kreativitu elegantní a nositelnou.

Miláno doslova prosáklo pánskou elegancí, ale také kreativitou. Jeden směr nevyloučil druhý. Když srovnáme Menswear Milan, je zcela jiný než ten Londýnský. Modely oblečení pro muže z Milána jsou mnohem „stravitelnější“ pro širokou populaci. Klasiku jakou je Giorgio Armani nebo Fendi, doplnila tradiční italská nostalgie Dolce&Gabbana která pánské obleky ozdobila puntíky různých velikostí, ale také sexappealem prosáklá pánská kolekce Versace. To ale rozhodně nejsou jediné pánské kolekce pro nadcházející jaro a léto, které stojí za to. Prada představila džínové modely s extrémním kontrastem indigo modré a výrazného bílého štepování. Diesel Black Gold ozdobil pánské kožené bundy výraznými bílými ornamenty a Roberto Cavalli stvořil svého hadího muže a poslal jej do rozkvetlé džungle. Itálie je tradičně ta, která dokáže obohacovat pánské šatníky o novou nositelnou módu, jež může být nazývána Ready-to-Wear, čili „připravena k nošení“.

Miláno představilo nové, povětšinou italské, pánské kolekce. Návrháři představili svoje Menswear kolekce pro jaro a léto 2015.

Miláno představilo nové, povětšinou italské, pánské kolekce. Návrháři představili svoje Menswear kolekce pro jaro a léto 2015.

FOTOGALERIE: Menswear Milan – kolekce pro jaro 2015

12...6

Zdroj obrázků: Menswear Milan, kolekce pro jaro 2015

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail