Rodinné domy jako dřevostavby jsou ekonomické, ekologické, estetické, zdravé a staly se doslova synonymem pro moderní bydlení.

Bydlení v rodinném domě je snem mnoha lidí. Investovat do rekonstrukcí starých nemovitostí je však mnohdy dražší než stavba nových. Navíc staré domy zdaleka nesplňují požadavky na moderní ekologické a ekonomické bydlení. Kdo touží bydlet v domě, který z vás každý měsíc nevysává obrovské množství peněz za energie a údržbu domu, navíc chce bydlet ekologicky a v souladu s přírodou, určitě by měl zvolit dřevostavbu. Zajímavým dodavatelem dřevostaveb je společnost Ovelos. Její dřevostavby na klíč začínají včetně ceny základové desky na 13 333 Kč za metr čtvereční zastavěné plochy, což je cena velice příznivá a představuje cenu již od 1 milionu korun za dům. Firma vám nabídne řadu typových řešení pro dřevostavby, nebo si lze svoji dřevostavbu navrhnout podle vlastních představ.

Dřevostavby Ovelos jsou ekonomické a ekologické řešení vašeho bydlení.

Dřevostavby Ovelos jsou ekonomické a ekologické řešení vašeho bydlení.

Dřevostavby Ovelos kombinují dřevo a moderní materiály. Dřevěná konstrukce je zaručeně bez aldehydů a je zárukou zdravého bydlení, což bohužel nemusí být u dřevostaveb zárukou. Proto je třeba vybírat osvědčené dodavatele, jakým je i Ovelos. Celodřevěná konstrukce domu má výborné izolace a k dispozici jsou i energeticky úsporné, neboli nízkoenergetické dřevostavby s vynikajícími celulózovými izolacemi. Tyto nejžádanější energeticky úsporné varianty bydlení nabízí Ovelos ve 33 typových dřevostavbách na zastavěné ploše od 58 do 220 metrů čtverečných.

I takto může vypadat půdorys a exteriér vašeho nového domu.

I takto může vypadat půdorys a exteriér vašeho nového domu.

Dřevostavby Ovelos – rodinný dům na klíč!

Nemáte možnost věnovat se administrativě kolem stavění a organizaci stavby domu? Své dřevostavby dodává Ovelos i zcela na klíč a to již od vyřízení stavebního povolení. Stavba je velice rychlá a jelikož jde o tzv. suchou stavbu, není potřeba ani těžkou mechanizaci. Proto je stavba velice šetrná i pro stavění na pozemcích, které již jsou upravené a bojíte se, že by při stavbě došlo k jejich poškození. Jsou to například případy, když stavíte druhý dům na již upraveném pozemků zahrady – třeba u rodičů. Kvalitní dřevostavby Ovelos jsou konstrukčně velice variabilní, s výbornými tepelnými vlastnostmi objektu a v podstatě bezúdržbové. Mohou se realizovat i jako nástavby zděných budov, což je častý požadavek, zejména pokud chce rodina rozšířit své stávající bydlení.

Dřevostavby Ovelos jsou ekonomické a ekologické řešení vašeho bydlení.

Dřevostavby Ovelos jsou ekonomické a ekologické řešení vašeho bydlení.

 

Zdroj obrázků: FL, Ovelos

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail