Přírodní dřevěné podlahy se vrací na výsluní. Správně vybrat a položit dřevěné plovoucí podlahy vám pomůže firma Podlahy Bukáček.

Mezi současné trendy patří interiéry navržené ve velmi jednoduchých a nerušivých liniích s návratem k přírodním materiálům. Dřevěné plovoucí podlahy tak už dlouhou dobu platí a stále budou platit za nejvyužívanější podlahové krytiny.

Kromě krásného přírodního designu nesou i velmi dobré vlastnosti. Dřevěné plovoucí podlahy výborně izolují teplo, po jejich pokládce tak v zimním období ušetříte na vytápění místnosti. Dobře izolují i zvuk, což vám pomůže dosáhnout vyššího komfortu bydlení. Povrch je velmi odolný vůči mechanickému poškození, instalace je vhodná do relativně jakékoli místnosti a navíc dovoluje velmi snadnou údržbu. Příjemnou výhodou je i cenová dostupnost a možnost volby z mnoha designů.

Podlahy se vrací k přírodním materiálům. Hitem jsou dřevěné plovoucí podlahy.

Podlahy se vrací k přírodním materiálům. Hitem jsou dřevěné plovoucí podlahy.

Pokládka a renovace podlah vždy vyžaduje dobrou znalost podlahového materiálu, kvalitní nářadí a především zkušenost. Pokud již investujete do změny vašeho interiéru, doporučujeme vám oslovit i s prací kvalitní řemeslnou firmu.

Podlahy Bukáček vám dokáží na základě dlouholetých zkušeností vždy spolehlivě doporučit nejvhodnější typ podlahy pro váš byt i dům. Zhodnotí vaše představy i možnosti daného interiéru a s maximální pečlivostí kompletně realizují celou rekonstrukci bez zbytečných průtahů nebo navyšování rozpočtu. S firmou Podlahy Bukáček budete mít vždy jistotu perfektně odvedené práce a záruku dlouholeté spokojenosti.

Zdroj informací a obrázků: Podlahy Bukáček

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail