Jestliže hledáte skutečně top módní dárek, kterým byste rádi někoho obdarovali o letošních Vánocích, je tady velký hit Vánoc – dřevěné hodinky.

Klasické náramkové hodinky jsou sice jako funkční zařízení na ústupu, zato jako šperk se naopak dostávají  na výsluní. Největším hitem posledních pár let jsou dřevěné hodinky. Objevují se stále nové a designově dokonalejší modely, takže si na své přijdete, ať již hledáte čistý design nebo trochu extravagantnější styl. Dřevěné hodiny budou letos jednoznačně top módním dárkem pod vánočními stromečky. V celé škále modelů lze najít již nejen pánské dřevěné hodinky, ale i na dámskou ruku skvěle padnoucí dámské dřevěné hodinky.

Hledáte pěkné hodinky jako dárek? Věnujte dřevěné.

Hledáte pěkné hodinky jako dárek? Věnujte dřevěné.

Dřevo se v módě dostává na výsluní

Dřevěná móda je hitem posledních let. Nejde jen o dřevěné hodinky nebo jiné doplňky ze dřeva, jako jsou dřevěný motýlci, dřevěné brýlové obruby, dřevěné kabelky, či dřevěné boty. Dřevo dnes dokonce nahrazuje bavlnu. Ta se stává symbolem neekologičnosti textilního průmyslu, a tak se do povědomí dostává oblečení z bambusu i z celulózy, která je z dřevní hmoty (nebo z recyklovaného papíru, tedy vlastně z recyklované dřevní hmoty).

I dřevěné hodinky z e-shopu Belmonde.cz, které vám v tomto článku představíme, jsou z bambusu. Bambus jim dává atraktivní vzhled dřeva, přitom jde o velice ekologický materiál. Pěstování bambusu je totiž zcela nenáročné na závlahu, bambus je odolný a pro jeho pěstování se nemusí používat pesticidy ani umělá hnojiva. Navíc po sklizni bambus opět vyraší. Výhodou využívání bambusu je i to, že se nepěstuje na orné půdě, ale v poměrně nedostupných svazích, které by jinak zůstaly nevyužity.

Dřevěné hodinky pro muže jako vánoční dárek 2018

Když chcete muži věnovat alternativu ke šperku, věnujte mu hodinky. E-shop Belmonde.cz nabízí velice povedené modely hodinek. Najdete zde modely s dřevěným ciferníkem a heboučce měkkým koženým náramkem. Ale i pánské hodinky ze dřeva v celodřevěném provedení, tedy včetně řemínku.

Dřevěné pánské hodinky sází především na přírodní barvu dřeva, na odstíny hnědé a černou barvu. Některé modely nabízí zajímavé gravírování nebo například odkrytý hodinový strojek.

Pánské dřevěné hodinky Waltier.

Pánské dřevěné hodinky Waltier.

Že jde o skutečně dokonalý dárek pro muže, poznáte ve chvíli, když uvidíte, jak jsou atraktivně hodinky zabaleny. Dodávají se v dřevěné krabičce vystlané přírodní jutou.

Jestli mohu některé modely doporučit, tak velice zdařilé jsou dřevěné hodinky hodinky Waltier. Mají dřevěný náramek i ciferník a atraktivní jsou zejména díky multibarevnému provedení v několika odstínech hnědé s doplňkovou černou a červenou barvou.

Pánské dřevěné hodinky Yves.

Pánské dřevěné hodinky Yves.

Dalším top modelem jsou dřevěné pánské hodinky Yves. Ty vás zaujmou především atraktivním kontrastem černě barveného a přírodního dřeva. Náramek mají z měkké černé kůže.

Dřevěné dárky pro muže pro Vánoce 2018

Takto elegantních, moderních a ekologických hodinek najdete v e-shopu Belmonde celou řadu. Pokud ale chcete dopřát mužům ve svém okolí kompletně „dřevěné“ Vánoce, nebo třeba někomu konkrétnímu je udělat skutečně bohatými, najdete v e-shopu rovněž krásné dřevěné motýlky, flash disky ze dřeva nebo atraktivní dřevěné sluneční brýle.

Dámské dřevěné hodinky nejen pro bioženky

Zatímco dříve se sortiment s dřevěnými hodinkami orientoval více méně spíše jenom na muže, tak tomu je už dávno konec. Modelů dámských dřevěných hodinek je již celá řada. I Belmonde.cz nabízí velice atraktivní kousky, které máte opět možnost věnovat jako dárky k Vánocům 2018, nebo si je třeba nechat od Ježíška nadělit sama sobě.

Dámské dřevěné hodinky Florence.

Dámské dřevěné hodinky Florence.

Úžasně vypadají dřevěné hodinky Florence. Jsou velice minimalistické, s koženým řemínkem, avšak šmrnc jim dodává pestrobarevný kytičkovaný ciferník.

Na zdobeném ciferníku staví i další model hodinek – luxusní dámské hodinky ze dřeva Rochelle. Ciferník tentokrát ozvláštňuje bohaté zdobení pestrými kamínky.

Dámské hodinky ze dřeva Rochelle.

Dámské hodinky ze dřeva Rochelle.

V e-shopu najdete pestřejší i barevně umírněnější dámské dřevěné hodinky. Stejně tak jako hodinky ze dřeva v klasických tvarech, ale i s netradičním tvarem ciferníku. A k takto krásným hodinkám si máte možnost pořídit i hezkou a atraktivní dřevěnou kabelku.

Dřevěná kabelka z e-shopu Belmonde.cz.

Dřevěná kabelka z e-shopu Belmonde.cz.

Dřevěné fashion dárky 2018

E-shop Belmonde.cz je skvělým partnerem pro nákup vánočních dárků. Nejenže nabízí nádherné a kvalitní dřevěné hodinky a další dřevěné módní doplňky, ale vše doručuje do druhého dne. Zboží je vždy skladem. Obchod nabízí kompletní servis zkracování řemínků pánských i dámských dřevěných hodinek. Každé hodinky dostáváte v nádherném dárkovém balení.

Zdroj obrázků: Belmonde.cz, Pixabay, Shutterstock, koláže ContentPub s.r.o. – specialista na copywriting a vizualizaci obsahu

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail