Dovolená Řecko – to je synonymum pro nezapomenutelnou dovolenou. Vybere si totiž každý – milovníci slunění u moře i ti z nás, které více fascinují památky.

Díky své velké rozmanitosti přírodních krás a obrovskému bohatství pokud jde o památky, je Řecko snad nejvyhledávanější dovolenkovou lokalitou pro Evropany. A nejen pro ně. Do Řecka se nejezdí jen jednou. Dovolená Řecko, to je pojem, který si musíme v životě začít vícekrát. Protože zcela jiné je objevovat atmosféru Athén, poznávat ostrovy jako je Korfu, Lesbos či Rhodos, nebo si jen užívat někde na pláži u nádherného moře. Říct si, „v Řecku jsme již byli“, vlastně neplatí. Dokud nenavštívíte všechny destinace, jako je Ithaka, Chalkidiki, Kréta, Kos, Santorini, Soluň, Thassos nebo třeba Olympskou riviéru, nemůžete říct, že znáte celé Řecko. Pojďte ve svém objevování nejkrásnějších míst na světě začít, nebo v něm pokračovat, již letos v létě. Podívejte se na zájezdy do Řecka a vyberte si, kam vyrazíte letos.

Dejte letos v létě šanci Řecku a poznejte jeho další krásnou část. Je jich skutečně hodně. Dovolenkové destinace v Řecku uspokojí milovníky pláží i památek.

Dejte letos v létě šanci Řecku a poznejte jeho další krásnou část. Je jich skutečně hodně. Dovolenkové destinace v Řecku uspokojí milovníky pláží i památek.

Dovolená Řecko – přehledný výběr zájezdů najdete na NewTravel.cz

Cestovních kanceláří i nabídek se zájezdy do Řecka lze najít skutečně hodně. Velký výběr bez rozumného třídění nabídek nás ale dělá nerozhodnými. Do Řecka se lze ale vypravit i díky srovnávači zájezdů na NewTravel.cz. Zde na jednom místě najdete nabídky pouze osvědčených kanceláří, pro které je dovolená v Řecku v nabídce samozřejmostí již dlouhou dobu. Proto vám dokážou nabídnout nejlepší zájezdy za nejlepší ceny. A to včetně nabídek last minute Řecko nebo stále vyhledávanějším first minute Řecko. Smlouvu přitom neuzavíráte s vyhledávačem zájezdů, ale přímo s konkrétní cestovní kanceláří, jejíž zájezd si vyberete. V nabídce nechybí zájezdy s vlastní dopravou, letecké zájezdy nebo poznávací zájezdy. Řecko si užijete s all inclusive nabídkou, ale i s polopenzí nebo jinou nabídkou stravy a služeb. Záleží zcela na vašich preferencích.

Zájezdy do Řecka si snadno z velké nabídky různých cestovních kanceláří vyberete ve vyhledávači zájezdů NewTravel.cz.

Zájezdy do Řecka si snadno z velké nabídky různých cestovních kanceláří vyberete ve vyhledávači zájezdů NewTravel.cz.

Tip na letošní dovolenou v Řecku – vypravte se na Santorini

Možná vás překvapí, že Santorini je ostrov, který je vlastně do moře propadlým vrcholem sopky. Známky starého sopečného řádění se dají najít i docela mladě. Malé ostrůvky Palea Kamen a Nea Kameni vznikly jen zhruba před 60 lety. Ostrov Santorini má rozlohu 80 kilometrů čtverečních. Pořádají se sem fakultativní zájezdy lodí z jiných míst Řecka, ale atmosféru a genius loci místa si nejlépe užijete, když si naplánujete delší pobyt právě zde na ostrově. Nádherné bělostné stavby, jimiž je Santorini proslulé, se budou vyjímat na vašich dovolenkových fotkách. Unikátními jsou rovněž pláže na Santorini. Vulkanická činnost zbarvila písek pláží do netradičních barev a jejich paleta je skutečně pestrá – od bílé, přes červenou až po šedou či černou. Podle toho taky mnoho pláží dostalo své jméno: White beach či Red beach. Některé pláže jsou pokryty oblázky. A i oblázkové pláže se liší svojí barvou. Známá je třeba černá oblázková pláž Perivolos.

Dovolená na Santorini vás uchvátí nejen plážemi. Najdete zde přírodní zajímavosti, památky, muzea i kláštery. A vyhlášenými jsou zde i místní vína. Jejich poznávání lze začít třeba v Muzeu vína ve Vothonas nedaleko střediska Kamari.

Zdroj obrázků: FL

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail