Domy na klíč jako dřevostavby nebo zděné domy mohou být vašim splněným snem o novém bydlení. Přitom vás nemusí stát měsíčně více než nájem.

Domek je prostě domek – a je jedno, jestli se rozhodněte pořídit si jej ve městě, na jeho periferii nebo na vesnici. Mnozí z vás možná podobně jako já zažili, co obnáší stavba. Naši (moji rodiče) stavěli sedm let – v podstatě celé mé dětství. Vím, že do toho bych se nepouštěla. A to přesto, že bydlení v domku se zahrádkou je proti bytu naprosto nesrovnatelné – zejména pokud máte nebo plánujete děti nebo jste třeba jen milovník domácích mazlíčků. Dnes jsou naštěstí standardem domy na klíč. Máte pocit, že na to nemáte? Nejspíš vás tedy překvapí, že zděné domy nebo dřevostavby na klíč, lze pořídit již za cenu běžného nájmu. Hypotéky jsou výhodné, protože úrokové sazby se drží na nízkých hodnotách a kromě toho jsou i daňově zvýhodněné. Obvykle to znamená, že k 11 měsíčním splátkám máte dvanáctou zdarma, protože vám ji stát díky daňovému zvýhodnění vrátí. U koho si však nechat dům na klíč postavit? Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí kompletní full servis a to včetně správného nastavení výše hypotečního úvěru tak, aby vaše měsíční splátka nebyla vyšší než měsíční výška nájmu v běžném bytě.

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby na klíč.

Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. nabízí švýcarské zděné domy na klíč nebo kanadské dřevostavby na klíč.

Zájem o dřevostavby stále roste. Nepředstavujte si pod nimi dřevěnými palubkami obitý interiér jako v lesní chatě. Jde o technologii konstrukce, jakou používají tradičně kanadské hrubé dřevostavby. Kdo je však sále spíše příznivcem zděných staveb, rozhodně nemusí chodit jinam. Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. staví rovněž typové švýcarské zděné hrubé stavby, čili zděné rodinné domy na klíč. Při stavbě se používají velice kvalitní technologie i materiály – pravé pálené cihly a nízkoenergetické cihly Porotherm, kvalitní izolace a na střechu pravá pálená taška Tondach, u které máte záruku na střešní krytinu až 33 let. Společnost vlastní kanadské, švýcarské i britské certifikace, které jsou zárukou pro kvalitní výstavbu, kde nechybí kvalitní tepelná izolace a s tím spojená energetická nenáročnost staveb, dobré akustické vlastnosti, ale i kvalitní řízení projektu vč. ošetření rizik při stavbě. Firma jako jediná u nás vlastní certifikát prestižní kanadské společnosti Solid Wood Construction.

Zděné domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Zděné domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Společnost Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. se stavební činnosti věnuje již více než 35 let. Pracuje s unikátními technologiemi a poskytuje také mimořádně výhodné záruky – již zmíněnou záruku 33 let na střešní systém Tondach, 10 let na konstrukční a nosní systém domu a pojištěnou záruku All inclusive 5 let. Už ve standardním vybavení domů na klíč jsou mnohé součásti jako bonus, za který byste jinde zaplatili. Bez příplatku je například nabízeno izolační trojsklo a nově i 200 000 korunová sleva na luxusní podlahu, podlahové vytápění do koupelny a na luxusní koupelnu Richter and Frenzl. V základní dodávce je zákazníkovi poskytnuté projektové zpracování základní desky a samozřejmostí je 15% DPH.

Dřevostavby na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Dřevostavby na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Nízkoenergetické domy na klíč

Slovo „nízkoenergetické“ se stalo zaklínadlem moderního ekologického bydlení. Nízkoenergetické bydlení neznamená totiž jenom šetřit rodinný rozpočet, ale i bydlet tak, že šetříme životní prostředí. Technologie používané při výstavbě společností Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. jsou tedy ekonomické a ekologické současně. Ke stavbě se používají nízkoenergetické pálené cihly Porotherm, certifikované kanadské dřevěné konstrukce, speciální konstrukční systém s až o 27 % lepší tepelnou izolací než u běžných staveb, zdravotně nezávadný stavební systém a nosné řešení vhodné pro nízkoenergetický provoz, certifikované dřevo pro stavbu v nejvyšší jakosti s FSC certifikací, propracované fasádní a izolační řešení, certifikované betony a štukové omítky s energetickou úsporností, již zmíněná izolační trojskla prosklených konstrukcí a oken, nízkoenergetické dveře a nízkoenergetické podlahové vytápění koupelny.

Nízkoenergetické domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Nízkoenergetické domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

Domy na klíč od společnosti Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o. mohou být  splněným snem o šťastném bydlení a rodinné harmonii. Podívejte se na katalog zděných domů a dřevostaveb na klíč – který dům splní ten váš sen o novém krásném bydlení?

Zdroj obrázků: Certifikované zděné domy a dřevostavby na klíč, s.r.o.

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail