V létě sice spíše zkracujeme – ze skříně vytáhneme minisukně, minišaty nebo sporé šortky, avšak do našeho letního šatníku mají patřit také dlouhé šaty. Podívejte se teď na ty s úchvatnými vzory a v pestrých barvách od značky Desigual.

Oblíbené šaty nabízí značka Desigual nejen v mini střizích, ale také jako dlouhé šaty. Právě na dlouhých střizích ještě více vyniknou nádherné vzory a pestré barvy, kterými je značka pověstná. Možná ale budete překvapeni, ne vždy jde o pouhou přezdobenost. Desigual umí dlouhé letní šaty zdobit i decentněji, třeba místy aplikovanou batikou nebo pouze krajkou s aplikací vzoru pro potěchu majitelky pouze na rubu dlouhých šatů.

Dlouhé šaty jsou pro léto ideální

Ne – teplo vám v nich nebude. Ano – budete v nich vypadat výborně. To vše platí o dlouhých šatech. Já třeba osobně v létě vždy dlouhé šaty před krátkými preferuji. Dávají mi mnohem více svobody. Nemusím se natírat opalovacím krémem i na nohou, nemusím si hlídat oděrky z kola nebo sportu a také mi umožňují poněkud volněji a svobodněji volit boty. V létě je lepší dát přednost pohodlí a netýrat se na jehlách.

Dlouhé šaty z kolekce Desigual nabízí v této sezóně etno a folklórní vzory, módní hru s krajkou, batikované vzory i osvěžující malované geometrické vzory.

Dlouhé šaty z kolekce Desigual nabízí v této sezóně etno a folklórní vzory, módní hru s krajkou, batikované vzory i osvěžující malované geometrické vzory.

Proč si zvolit dlouhé šaty z Desigual? Ve výjimečných barvách a vzorech těchto modelů zazáříte!

Vzory a barvy Desigual jsou oslavou života, láskou k mládí a kořením zralosti. Hodí se pro ženy všech věkových kategorií, i když u nás je to pořád spíše značka odvážnějšího mládí. Ale na dovolené se může odvázat každá žena a věřte, že ve vzorech a pestrých barvách Desigual bude pro vás dovolená ještě větším zážitkem. Praktické dlouhé šaty Desigual můžete nosit na denní procházky po pláži, na plavky, nebo si je obléct na večírek. Vždy budou vypadat atraktivně a noblesně.

Pestré i decentní mohou být dlouhé šaty z Desigual.

Pestré i decentní mohou být dlouhé šaty z Desigual.

Dlouhé šaty Desigual se dají dokonale sladit s prostými sandálemi nebo šlapkami bez toho, aby jste šatům ubraly na efektu. I to je jejich obrovská výhoda. A podobně je to s kabelkou. Dlouhé letní šaty z Desigual nepotřebují značkovou louisvuittonku. Vystačí si s plážovou taškou, plážovým košíčkem nebo dokonce s vakem či baťůžkem.

FOTOGALERIE: Dlouhé šaty Desigual z kolekce jaro a léto 2014

Dlouhé šaty nemusí ležet nevyužité ve skříni ani po létě!

Dlouhé šaty Desigual vám probarví léto. Jsou jako stvořené pro letní dny. A po letní sezóně a návratu z dovolené pak dlouhé šaty nemusí skončit jen tak ležet ledem ve skříni. Já je nosím na chalupě i v zimě doma, kdy si u tepla z ústředního topení užívám vzpomínky na sluncem prozářené léto a plánuji další dovolenou, na kterou si tyto krásné dlouhé šaty Desigual opět přibalím do kufru.

Desigual se pyšní pestrými vzory a barvami – dlouhé šaty jim umožní ještě více vyniknout.

Desigual se pyšní pestrými vzory a barvami – dlouhé šaty jim umožní ještě více vyniknout.

Zdroj obrázků: Desigual – kolekce Dlouhé šaty Desigual pro jaro a léto 2014

CHCI MAGAZÍN PROFIMODA ZDARMA!

Nechte si posílat magazín Profimoda do vaší e-mailové schránky! Staňte se členem komunity lidí, kteří milují módu, módní trendy a vše kolem moderního životního stylu.

Váš e-mail